SON YAZILAR
Lütfen Bekleyin...

Vodafone İş İlanları ve Personel Alımı 2016

     
Sponsorlu Bağlantılar
2016 yılında Vodafone personel alımı başlattı. Vodafone iş başvurusu ve iş ilanları hakkında tüm bilgiler yazıdadır.

Dünya'nın önde gelen mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone, ülkemize yaptığı yatırımlarla müşteri ağını büyütüyor. Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2015 tarihinde açıklanan verilere göre; hizmet sunduğu 21,6 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. 2016 yılı itibariyle personel alımı başlatan Vodafone İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya şehirleri başta olmak üzere boş pozisyonlara yakın zamanda eleman alımı yapacak.Eleman alımları Türkiye genelinde olup, sadece yazılı olan şehirlerle sınırlı tutulmayacaktır.

Vodafone İş Başvurusu

Ülkemizde faaliyet sürdüren önde operatör şirketi Vodafone'da çalışmak istiyorsanız, iş başvurunuzu internet üzerinden başvuru formu göndererek yapabilirsiniz. Şirkette çalışmak için aşağıdaki özellikler istenmektedir. 
  1. İletişim kabiliyeti yüksek
  2. Esnek çalışma saatlerine uyumlu
  3. Takım çalışmasına yatkın
  4. Kurumsal temsil yeteneğine sahip
Vodafone personel alımı
Sizde, mobil iletişim sektöründe çalışmak istiyorsanız, Vodafone iş başvurusu için tıklayın. Bağlantı linkine tıklayıp, aşağılara indiğinizde ihtiyaç duyulan tüm pozisyon ve şehirleri görebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum:

BİLİŞİM SEKTORUNDE İŞ BAŞVURUSU YAPMAK ISTIYORUM TUM BİLGİLERİMİ CV DE BELIRTTIM,CV DEKI BILGILERIME UYGUN BIR IS ARIYORUM,UYGUN BIR ISTE CALISMAK ISTIYORUM ..

SAYGILAR   DANİİL ISMAILOV