Sponsorlu Bağlantılar

Defacto İş Başvuru Formu 2017

     
Defacto iş başvurusu yapabilmek için sitemizde yer alan Defacto iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.
2004 yılında başlattığı mağaza olma kararı ile bu günlere kadar gelen ve Akdeniz esintilerini taşıyan ürünleri ile her zaman adından söz ettirmesini bilen anonim şirket özelliğindeki Defacto bu sene de personel almak için açık olan pozisyonlarını belirledi. Defacto personel alımı bu yıl 58 pozisyonunun açık olduğunu belirledi. Bursa, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Antalya, Adana ve Sakarya mağazalarında çalışacak olan personellere ihtiyaç var. Tasarımcıdan grafikere, prova mankeninden yazılım uzmanına kadar işin uzmanı olan personeller bu yıl Defacto ailesine katılacaklar.

Gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında da giyebileceğiniz farklı tasarımları ile kendine özgü bir stil yaratan firmanın insan kaynakları birimine müracaat ederek kendinize en uygun olan bölümde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Defacto iş ilanları sayesinde kariyerinizi geliştirebilir ve deneyimli personeller arasına katılabilirsiniz. Yılın her mevsimi çok uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli giyim ürünleri satan ve bu alanda kendinden bahsedilmesini sağlayan ve başarıları kanıtlanmış bir firma ile çalışmanın konforunu ister misiniz?
Defacto iş ilanları
Sadece yurdumuzda değil, aynı zamanda Kazakistan, İran ve Irak’ta da mağazalar kuran ve adını yurt dışında da duyuran Defacto, en çok tercih edilen hazır giyim firmalarının başında gelmektedir. Defacto Personel Alımı ile bu firmanın mağaza veya fabrikalarında çalışma olanağı bulacaksınız. Değişik pozisyonlardaki iş imkanları için firmanın internet sitesine size verilen linke tıklamanız yeterli olacaktır. Kendi ilgi alanınızla ilgili bir bölüm için de yine online olarak sizden istenen formu doldurarak müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Toplamda 175 mağazası bulunan Defacto, güncellenen iş ilanları ile her zaman gündemde olmayı da başarmıştır. İnternet sitesini sıklıkla takip ederek kendinize en uygun pozisyonları bulabilir ve iş hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Defacto iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. İlgili kariyer sitesindeki ilanlardan firmanın açık pozisyonlarını görebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

1 yorum:

avatar

ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM İŞ KONUSUNDA DENEYİMİM VAR SİZLE SATIŞ DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

Yorum Yaz