Sponsorlu Bağlantılar

Torku İş Başvuru Formu

     
Torku iş başvuru formu hakkında bilgiler, işe alım şartları ve güncel Torku iş ilanları listesi burada. 2017 yılında şubelerine personel alımı yapacak olan toptancı market, işe alımlarını internet üzerinden yapacak.

Torku firması, şeker fabrikası olarak kendini piyasaya kazandırmış ancak daha sonra birçok alanda üretim yapmakta olan bir firma halini almıştır. Bu nedenle iş ilanları da sayıca çoğalmaya başlamıştır. Torku personel alımı dikkate alındığı zaman Konya bölgesinde ikamet ediyor olmak şartların başında olacaktır. Şeker fabrikasında çalıştırılmak üzere ilanlar olduğu gibi Türkiye genelinde satış personeli de ilan olarak bulunmaktadır. Sürekli olarak ileriye dönük bir politika sergilemektedir. Bunların yanı sıra kişi istihdam etmek için mutlaka ilan oluşturmaya çalışan bir firma olmuştur. Bu nedenle firmanın kendi sitesinden ilana başvuru yapma şansınız olacaktır.

Torku personel alımı, kendi fabrikasında çalıştırılmak üzere MYO ve üniversite mezunlarını çağırmaktadır. Burada hem mavi yaka hem de beyaz yaka personel alımları olmaktadır. Personel alımları yaparken ilanlarda önem verilen bir iki adım olmaktadır. Bunlardan birincisi eğitim seviyenizin belirtilmesi şartı olacaktır. İkincisi ise mutlaka yaş durumu olacaktır. İletişim kurmakta sorun yaşamayan isimler ile çalışma durumu aranmaktadır. Bunların yanı sıra kendi hazırlamış olduğunuz CV üzerinden firmanın kendi sitesine ilan başvurusunu yapmanız yeterli olacaktır. Personel alımları için öncelikli olarak sizin başvurunuz değerlendirmeye alınmakta daha sonrasında ise sizi mülakata davet etmektedirler.
Torku iş ilanları
Torku firmasında çalışmak isteyen kişilerin kurum üzerindeki ilanları takip etmesi ve insan kaynakları sayfasına sürekli olarak giriş yapması gerekecektir. Genellikle gıda mühendisleri, teknikerler, elektrik elektronik mühendisleri alım olarak yapılan kategorilerdir. Bunların arasında ise Torku personel alımı olarak Türkiye geneli satış personelleri alınmaktadır. Marketlerde görevlendirilmek üzere alınacak olan elemanların ise yaşları en fazla 25 olarak değerlendirilmektedir. İnsan kaynakları bölümünden istenilen ilanlara göre başvuru yapılabilmektedir. Genellikle ön lisans ve lisans mezunlarına yönelik olarak personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu birimlere ilanlar ise her yıl düzenli olarak yapılacaktır. Torku iş başvuru formu için tıklayın.

Yorum Yaz