Sponsorlu Bağlantılar

Acun Medya İş Başvurusu

     
TV8 Acun Medya iş ilanları hakkındaki bilgiler ile Acun Medya iş başvurusu işleminin nasıl yapılacağına ilişkin bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türk televizyonculuğunun en başarılı programlarına imza atan Acun Medya, Acun Ilıcalı'nın önderliğinde adından söz ettiren işler yapmaya devam ediyor. Türkiye'nin sevgilisi Acun Ilıcalı, sadece yaptığı başarılı programlarla değil, sunduğu iş imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Acun Ilıcalı'nın TV8'i satın almasıyla birlikte daha da büyüyen ekip, ihtiyaç doğrultusunda bünyesine personel alımı yapıyor. Geçen sene çıkan çıkan habere göre: Ünlü televizyoncu, 150 kişinin üzerinde çalışanını tatile götürüp, tatil boyunca hiçbir masraftan kaçınmadı. Şeklinde medyada haberler yayınlanmıştı.
Sizde harika çalışma ortamına sahip, genç ve dinamik bir ekip olan Acun Medya ailesine katılmak istiyorsanız, başvuru kanallarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Acun Medya Ekibi

Acun Medya Ekibi
Resimde ekibin tamamı değil bir kısmı gözükmektedir. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, CV'nizi info@tv8.com.tr adresinize göndermeniz gerekmektedir. Yaptığınız iş başvurusu TV8 İnsan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Başvurunuzun onaylanması veya mülakat aşamasına geçtiğinizin kabul edilmesi halinde CV'nizde belirttiğiniz iletişim adresleriniz yoluyla size bilgilendirilme yapılacaktır.

2 yorum

avatar

Selam Acun Abi sizin sadeliyinize hayranam proqramlari izleyirem Azerbaycandan sizlere salam var.Bizim ulkede projeleriniz olursa beni unutmayin cunki ben caliümayi seviyorum yani sizi

avatar

Selam abi sorvivor ta çalışmak isterim

Yorum Yaz