Aras Kargo İş İlanları Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Aralık 29, 2015

Aras Kargo İş İlanları Personel Alımı 2019

Aras Kargo kurye ve şoför alımı yapmaya devam ediyor. Aras Kargo iş ilanları ve personel alımı hakkındaki tüm bilgiler yazıdadır.

Türkiye'nin en önemli kargo ve taşımacılık şirketlerinden olan Aras Kargo, kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiriyor. Hizmet kalitesiyle beraber filo ve çalışan sayısını 2019 yılı itibariyle arttırmayı hedefleyen kurum, yakın bir zamanda eleman alımı yapacak.

Aras Kargo işe alımlarında sürücü belgenize göre dilerseniz de şehir içinde motosikletli ya da kamyonlu kurye olarak çalışabilirsiniz.

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo iş ilanları personel alımı 2019 yılında aşağıdaki pozisyonlara yapılacaktır. İşe alınacakların sayısı belli olmamakla birlikte, açık pozisyonların olduğu iller aşağıda verdiğimiz bağlantıda yazmaktadır.
  1. Kargo Dağıtım Elemanı
  2. Kurye
  3. Şube Temsilcisi
  4. Sürücü Kurye
  5. Satış Yöneticisi
Aras kargo iş ilanları
Yapacağınız iş başvuruları, insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecektir. Şirket, alım yapmayı düşündüğü pozisyonlarda tecrübeli adaylara öncelik tanıyacaktır. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını, çalışma şartlarını öğrenmek ve firmada çalışmak için başvuruda bulunmak isterseniz, aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.
Aras Kargo iş başvurusu için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon