Turkcell İş İlanlari ve Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Aralık 28, 2015

Turkcell İş İlanlari ve Personel Alımı 2019

Operatör devi Turkcell personel alımı başlattı. İş ilanları ve Turkcell iş başvurusu forumu bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz

1994 yılında Türkiye'nin ilk GSM ağı olarak kurulan şirket, ülkemizde iletişim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Son açıklanan verilere göre 34.2 Milyon abonesi bulunan şirket, abonelerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için 2019 Ocak ayı itibariyle yayınladığı iş ilanları ile, eleman alımlarını arttırdı.
Turkcell personel alımı iş ilanları 2019 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak internet üzerinde 140’ye yakın ilan bulunmaktadır. İlanlarını her geçen gün artıran Turkcell, mevcut ilanların haricinde yeni alımlar da yapacaktır.

Turkcell İş Başvurusu

Turkcell personel alımları internet üzerinden de yapılmaktadır. Sizde Türkiye'nin en büyük operatörü Turkcell bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Turkcell iş başvuru formu ile firmaya çalışma isteğinizi iletebilirsiniz.
Turkcell personel alımı
İşe alım sürecinde bütün adaylar, pozisyona göre fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Turkcell iş başvurusu ve kariyer fırsatları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon