Vodafone İş İlanları ve Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Aralık 28, 2015

Vodafone İş İlanları ve Personel Alımı 2019

2019 yılında Vodafone personel alımı yapmaya devam ediyor. Vodafone iş başvurusu ve iş ilanları hakkında tüm bilgiler yazıdadır.

Dünya'nın önde gelen mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone, ülkemize yaptığı yatırımlarla müşteri ağını büyütüyor. Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2018 tarihinde açıklanan verilere göre; hizmet sunduğu 21,6 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. 2019 yılı itibariyle personel alımı başlatan Vodafone İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya şehirleri başta olmak üzere boş pozisyonlara yakın zamanda eleman alımı yapacak. Eleman alımları Türkiye genelinde olup, sadece yazılı olan şehirlerle sınırlı tutulmayacaktır.

Vodafone İş Başvurusu

Ülkemizde faaliyet sürdüren önde operatör şirketi Vodafone'da çalışmak istiyorsanız, iş başvurunuzu internet üzerinden başvuru formu göndererek yapabilirsiniz. Şirkette çalışmak için aşağıdaki özellikler istenmektedir. 
 1. İletişim kabiliyeti yüksek
 2. Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 3. Takım çalışmasına yatkın
 4. Kurumsal temsil yeteneğine sahip
Vodafone personel alımı
Sizde, mobil iletişim sektöründe çalışmak istiyorsanız, Vodafone iş başvurusu için tıklayın. Bağlantı linkine tıklayıp, aşağılara indiğinizde, işe alım yapılmak istenilen tüm pozisyon ve şehirleri görebilirsiniz.

2 yorum:

 1. BİLİŞİM SEKTORUNDE İŞ BAŞVURUSU YAPMAK ISTIYORUM TUM BİLGİLERİMİ CV DE BELIRTTIM,CV DEKI BILGILERIME UYGUN BIR IS ARIYORUM,UYGUN BIR ISTE CALISMAK ISTIYORUM ..

  SAYGILAR   DANİİL ISMAILOV 

  YanıtlaSil
 2. Sizin gibi saygin bir sirkette calismak istiyorum gecici degil kalici olmak istiyorum elektirik & elektironik hobim ve maddi kazancimi bundan karsiliyorum.saygilarimla. sefer.efe

  YanıtlaSil


EmoticonEmoticon