A101 İş Başvuru Formu 2018

     
A101 market zinciri, mekan tasarımını basite indirgeyip ürünlerinde uyguladığı düşük fiyatlar nedeniyle her kesimden insanın tercih ettiği bir market olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Şirket, binlerce kişiye iş imkanı sağlamasının yanında Türkiye ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Ülkemizin en yaygın market zincirlerinden olan A101, müşterilerine kaliteyi ucuza satmak politikasıyla 81 ilde ve birçok ilçede şubeler açtı. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini arttırmak isteyen firma, öncelikli olarak mevcut ve yeni açılışını yaptığı marketlerdeki personel ihtiyacını gidermek istiyor. Sizde A101 personel alımı imkanlarından faydalanarak, perakendecilik sektörü yakından tanımak ve bu alanda bir kariyer hedefliyorsanız, A101 iş başvuru formu sayfasını kullanarak firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuruda bulunabileceğiniz pozisyonlar şunlardır:

  • Mağaza
  • Satın Alma
  • Şoför
  • Depo Personeli
  • Mali İşler
  • Bilişim Sistemleri
a101 iş başvurusu

A101 Personel Maaşları

A101 şirketinin personellerine ne kadar maaş verdiğiyle ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. A101 maaşları çalışılan pozisyona ve deneyime göre farklılık göstermektedir. Paylaşılan maaş bilgilerinde mesai ücretleri yer almamaktadır. Resmi tatiller de çalışmanız halinde şirket personellerine mesai ödemesi yapmaktadır. A101 maaşları ne kadar? Sorusunun cevabını sizler için cevaplıyoruz.
Personel: 1.900 TL - 2.150 TL
Mağaza Müdür Yardımcısı: 2.950 TL - 3.300 TL
Mağaza Müdürü: 3.500 TL - 4.700 TL

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aranan Nitelikler

  • En az lise mezunu,
  • 18-40 yaşları arasında,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Şirketin web sitesinde bulunan iş başvuru formunu sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru formunda kişisel bilgileriniz ve iş tecrübelerinizle birlikte çalışmak istediğiniz pozisyonu seçip, "Gönder" butonuna tıklayarak iş başvurunuzu ilgili mercilere iletebilirsiniz. İşe alınmanıza karar verilirse formda belirttiğiniz telefon numarası ve e-posta yoluyla sizinle iletişime geçilecektir. A101 iş başvuru formu için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan "Bim İş Başvuru Formu 2018"ye de göz atabilirsiniz.

5 yorum

avatar

İzmir Bozyaka da ikamet ediyorum.Lise mezunuyum.Değerlendirirseniz sevinirim

avatar

Van merkez ve erciste çalışabilirim üniversite mezunuyum cevaplarinizi bekliyorum

avatar

Kahramanmaraş merkezde oturuyorum önlisans mezunuyum açıktan 4 tamamlıyorum askerlik tecilliyim

avatar

İzmir alsancakta oturuyorum onlisans mezunuyum cvp larınizi bekliyorum

avatar

Mugla güvercenlikte ikamet ediyorum lise mezuruyum bayan 30 yaş

Yorum Yaz