Roketsan İş İlanları 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Ocak 04, 2016

Roketsan İş İlanları 2019

Roketsan iş başvurusu hakkında bilgiler ve KPSS şartsız Roketsan iş ilanları listesi yazıdadır. 2019 yılında personel alımlarını arttıracak olan firmanın ilanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Roketsan, 1988 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla kurulmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın bir kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Ülkemiz açısından büyük öneme sahip olan firma, 2019 yılı itibariyle personel alımları ve stajyer alımlarına başladı. Sizde savunma sanayisinin bu önemli kuruluşunda çalışmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Roketsan Genel Başvuru İle Personel Alımı Yapıyor.
roketsan

Roketsan İş Başvuru Formu

Roketsan'da çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurmalısınız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 30'dan fazla açık pozisyonuna eleman arayan şirketin tüm açık pozisyonlarını görebilir ve bu pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurular insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde formda belirttiğiniz iletişim adreslerinden sizinle irtibata geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon