Roketsan İş İlanları 2017

     
Roketsan iş başvurusu hakkında bilgiler ve Roketsan iş ilanları listesi yazıdadır. 2017 yılında personel alımlarını arttıracak olan firmanın ilanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Roketsan, 1988 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla kurulmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın bir kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Ülkemiz açısından büyük öneme sahip olan firma, 2017 yılı itibariyle personel alımları ve stajyer alımlarına başladı. Sizde savunma sanayisinin bu önemli kuruluşunda çalışmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Roketsan Genel Başvuru İle Personel Alımı Yapıyor.
roketsan

Roketsan İş Başvuru Formu

Roketsan'da çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurmalısınız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 30'dan fazla açık pozisyonuna eleman arayan şirketin tüm açık pozisyonlarını görebilir ve bu pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvurular insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde formda belirttiğiniz iletişim adreslerinden sizinle irtibata geçilecektir.

Yorum Yaz