Tekfen İnşaat İş Başvurusu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ocak 05, 2016

Tekfen İnşaat İş Başvurusu 2019

Tekfen inşaat iş başvurusu hakkında bilgiler, başvuru şartları ve Tekfen inşaat iş ilanları listesi yazıdadır. 2019 yılında eleman alımı yapacak olan şirketin ilanları burada.

Ülkemizin önemli inşaat şirketlerinden olan Tekfen İnşaat, eleman alımları başlattı. Tekfen Holding'in bir parçası olan Tekfen İnşaat, sektöründe hızla büyümesiyle yurt dışında projeler başlatan firma, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için işe alım yapacak.
Şirketin yurt dışı iş ilanları sayesinde sizlerde Irak, Azerbaycan, Fas, Libya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde devam eden projelerde sizlerde dilerseniz personel dilerseniz de işçi olarak çalışabilirsiniz.
Tekfen inşaat iş başvurusu

Tekfen İnşaat İş Başvurusu

Tekfen inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirketin web sitesindeki insan kaynakları sayfasından duyuları takip etmelisiniz. İhtiyaç dahilinde yapılan personel ve işçi alımları duyurularının takibini buradan yapabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Selam ben hakkı yurdışına nasıl iş başvurusu yapabilirim tekfene beni bilgilendirirmisiniz

    YanıtlaSil
  2. Selam ben sabri meslegim kaynakci montaj imalat 2008-2015 yillarinda kazakhistan almaty sehrinde ahsel insaatda kaynakci formen olarak calistim.2 yildir turkiyede cimento fabrikalarinda revizyon ve montajlik yapiyorum. Bunyenizde calismak isterim. Degerlendirirseniz sevinirim.telefonum:+905462219706.meil adresim:sabri_oraltay@bk.ru

    YanıtlaSil
  3. Selam ben sabri meslegim kaynakci montaj imalat 2008-2015 yillarinda kazakhistan almaty sehrinde ahsel insaatda kaynakci formen olarak calistim.2 yildir turkiyede cimento fabrikalarinda revizyon ve montajlik yapiyorum. Bunyenizde calismak isterim. Degerlendirirseniz sevinirim.telefonum:+905462219706.meil adresim:sabri_oraltay@bk.ru

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon