TPAO Staj Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ocak 12, 2016

TPAO Staj Başvurusu

TPAO staj başvurusu ve Türkiye Petrolleri stajyer alımlarıyla ilgili tüm bilgiler yazıdadır.
Lise ve üniversite öğrencilerinin öğrencilik zamanlarında yarı yıl tatili ve yaz döneminde yaptıkları stajlar, iş yaşamlarında kendilerine şüphesiz ki büyük fayda sağlayacaktır. Yapılan stajların büyük kuruluşlarda yapılması, ileride yapacağınız iş başvurularında sizi daha da çok öne çıkartacaktır.
Türkiye Petrolleri, ülkemizin önemli milli petrol şirketi olup sektörde ilklere imzasını atmış bir kuruluştur. Aynı zamanda Petkim, Tüpraş, Petrol Ofisi gibi alanında öncü büyük kuruluşları ülkemize kazandırılmasında başrol oynamıştır.
tpao staj

TPAO Stajyer Alımı

Türkiye Petrolleri A.O. (TPAO) staj başvuruları kurumun internet sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Kısa dönem (yaz dönemi) stajyer başvuruları 01-30 Nisan tarihleri arasında, uzun dönem stajyer alım başvuruları (Meslek Lisesi Öğrencilerinin Eylül-Haziran arası eğitim yılı için) 01 Haziran - 30 Temmuz tarihleri arasında. Kısa Dönem (Kış Dönemi) beceri eğitimi başvuruları 01-20 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurunuzun kabul edilip edilmediğini, TPAO'nun internet sitesindeki duyurular bölümünden öğrenebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon