Tüpraş İş Başvurusu Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Mart 30, 2019

Tüpraş İş Başvurusu Personel Alımı 2019

Tüpraş iş başvurusu ile şirketin iş ilanlarına yazıdan ulaşabilirsiniz. Tüpraş yakın bir zamanda başvuru formlarını değerlendirmeye alarak, işçi ve personel alımı yapacak.

Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. (TÜPRAŞ), 32 yıllık bir tarihe sahiptir. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bir tanesidir. 2019 yılı içerisinde açık pozisyonlarına işçi ve personel alımı yapacak olan firmanın iş başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tüpraş'ta mavi ve beyaz yakalı eleman alım sürecinde öncelikli olarak nitelikli kişilerin şirkete çekilmesi ve bu kişilerin etkin ve verimli biçimde çalışabilmeleri için gerekli ortam hazırlanmaktadır. Tüpraş, bünyesinde çalışanlara gösterdiği önem ile en büyük yatırımını insana yapmaktadır.
Tüpraş

Tüpraş İş Başvuru Formu

Şirketin iş başvuruları internet üzerinden form doldurularak yapılmaktadır. Bu sayede yapılan başvurular daha hızlı değerlendirmeye alınır.
Sizde Tüpraş'ta çalışmak istiyorsanız sizin için uygun olan bağlantıya tıklayıp, formda sizden istenen bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
Beyaz Yakalı Personel İş Başvuru Formu - Lisans ve yüksek lisans mezunu adaylar bu bağlantıya kullanabilir.
Mavi Yakalı Personel İş Başvuru Formu - Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Anadolu Meslek Lisesi okullarından mezun olanlar bu bağlantıyı kullanabilir.

1 yorum:

  1. Tüpraş'a İş ve ya Stajer olarak nasıl başvuru yapılır, nelere dikkat edilir?
    https://www.youtube.com/watch?v=0sV49kc_SUY

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon