Defacto İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Şubat 25, 2016

Defacto İş Başvuru Formu 2019

2004 yılında başlattığı mağaza olma kararı ile bu günlere kadar gelen ve Akdeniz esintilerini taşıyan ürünleri ile her zaman adından söz ettirmesini bilen anonim şirket özelliğindeki Defacto bu sene de personel almak için açık olan pozisyonlarını belirledi. Defacto personel alımı bu yıl 58 pozisyonunun açık olduğunu belirledi. Türkiye'nin bir çok ilindeki mağazalarında çalışacak olan personellere ihtiyaç var. Satış temsilcisinden, mağaza müdürüne, tasarımcısından, grafikerine, prova mankeninden yazılım uzmanına kadar işin uzmanı olan personeller bu yıl Defacto ailesine katılacaklar.

Gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında da giyebileceğiniz farklı tasarımları ile kendine özgü bir stil yaratan firmanın insan kaynakları birimine müracaat ederek kendinize en uygun olan bölümde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Defacto iş ilanları sayesinde kariyerinizi geliştirebilir ve deneyimli personeller arasına katılabilirsiniz. Yılın her mevsimi çok uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli giyim ürünleri satan ve bu alanda kendinden bahsedilmesini sağlayan ve başarıları kanıtlanmış bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamak ister misiniz?
defacto iş başvurusu

Defacto Personel Alımı

Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda Kazakistan, İran ve Irak’ta da mağazalar kuran ve adını yurt dışında da duyuran Defacto, en çok tercih edilen hazır giyim firmalarının başında gelmektedir. Defacto iş başvuru yaparak, firmanın mağaza veya fabrikalarında çalışma olanağı bulacaksınız. Değişik pozisyonlardaki iş imkanları için firmanın internet sitesine size verilen linke tıklamanız yeterli olacaktır. Kendi ilgi alanınızla ilgili bir bölüm için de yine online olarak sizden istenen formu doldurarak müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Toplamda 175 mağazası bulunan Defacto, güncellenen iş ilanları ile her zaman gündemde olmayı da başarmıştır. İnternet sitesini sıklıkla takip ederek kendinize en uygun pozisyonları bulabilir ve iş hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Defacto iş ilanları: https://www.kariyer.net/firma-profil/defacto-perakende-ticaret-anonim-sirketi-6553-31434 (Linki kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanız gerekmektedir.)

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ

3 yorum:

  1. ANKARADA İKAMET ETMEKTEYİM İŞ KONUSUNDA DENEYİMİM VAR SİZLE SATIŞ DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

    YanıtlaSil
  2. Ankarada depo ıs çalışmak işitme engelliyim çalışmak istiyom acil

    YanıtlaSil
  3. Trabzon da oturuyorum 18 yaşındayım halim vaktim yerinde güreşçiyim depo işlerinde calıştım sizinle calışcam isterim

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon