HD İskender İş İlanları Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Şubat 12, 2016

HD İskender İş İlanları Personel Alımı

HD İskender iş başvurusu ile şirketin açık pozisyonların bulunduğu HD İskender iş ilanları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz.
Kurulduğu yıldan bu yana başarı grafiğini her zaman yükseltmeyi başaran ve müşteri memnuniyeti prensibinden yola çıkarak bunu ilke edinen, ilkelerinden taviz vermeden bu günlere kadar gelen HD İskender iş ilanları ile yine gündemde. Firmanın insan kaynaklarının yaptığı açıklamalara göre ilk kez 1995 yılında Ankara’da açılan ve başarı macerasını günden güne arttırarak sürdüren HD İskender, Denizli, Çankırı, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Mersin, Aydın, Bursa ve Antalya şubelerini de hizmete sokarak kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Büyük kentlerin dev alış veriş merkezlerinde açılmış olan bu şubelerde size güler yüz ve kalite hizmet etmektedir. En son teknoloji ürünleri ile hızlı hizmet anlayışı, güvenilirlik ve kaliteyi harmanlayarak sadece sizin memnun olmanızı amaçlayan firmanın personel alımı konusunda da titiz davrandığı bir gerçektir. HD İskender Personel Alımı için internet sitesi devreye girerek başvuruların kolaylaşması sağlanmaktadır. Ürünlerini çeşitlendirerek Dede Köfte, Pidem, HD Döner, Tadım Pizzayı da bünyesine katan ve HD Group olarak faaliyetlerine devam eden firma, alanında bir numaradır.
hd iskender iş ilanları
Ürünlerin hiç birinde katkı maddesine rastlayamazsınız, tamamı % 100 dana etinden oluşan malzemelerle imal edilen bu ürünlerin hepsini gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Alanında uzman olan deneyimli gıda mühendislerinin gözetiminde yapılan bu üretimler Avrupa standartları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. HD İskender iş başvurusu ile size de hayalini kurduğunuz işin kapılarını açmanıza yardımcı olmaya çalışmaktadır. HD Group bünyesinde bulunan tüm şirketlerin, şubelerin üretimleri ve firmalar ISO22000:2005 belgesi alarak onaylanmıştır. Başarı öyküsü Ankara’da başlayan ve giderek yurdun en büyük şehirlerine yayılarak adını duyuran HD İskender, sektöre damgasını vurarak kendinden sonra gelen firmalara liderlik yapacak kapasiteye de sahiptir. Şirketin iş ilanları ve açık pozisyonlarına ulaşmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon