Kamil Koç İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Şubat 20, 2016

Kamil Koç İş Başvuru Formu 2019

Kamil Koç iş başvuru formu ile firmanın personel alımı yapacağı pozisyonlarda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Kamil Koç iş başvurusu için doldurmanız gereken form yazıdadır.
Türkiye’deki en genç ve kalabalık araç filosuna sahip olan ünlü Kamil Koç firması hem alt hem de üst seviyelerde çeşitli elemanlar almak için imkanlar hazırlamaktadır. Kamil Koç iş başvuru formu ile belki de hayatınızın işinde çalışmaya başlayacak ve kariyerinizin önemli bir halkasını bu sayede aşmış olacaksınız. Büyük ve geniş bir skalaya sahip olan ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firmanın personeli olmak sizin için çok kolay. Zira online olarak iş ilanlarına göz atarak başvurularınızı yine oturduğunuz yerden, zaman ve para harcamadan yapabilirsiniz.

Türkiye geneli için verilen ilanların tümünü internet sitesinde bulacaksınız, her zaman aranılan özelliklerin de belirtildiği bu site sayfalarında sizden enler isteniyor görecek ve müracaatlarınızı ona göre yapacaksınız. Kamil Koç personel alımı bilet satış yetkilisi, kabin servis memuru ve kaptan şoförlük için olacaktır. Tüm bu ilanlar dediğimiz gibi yurt geneli için verilmiştir ve devamlı güncellenen ilanları sıkı takip ederek size uygun bir iş bulabilirsiniz. Bu güne dek sayısız kişiye iş imkanı sunan Kamil Koç firması, bundan sonra da yapacağı personel alımları ile yurt çapında istihdam olanakları hazırlayan şirket konumundadır.
kamil koç

Bildiğiniz gibi günümüzde bir işe girebilmek için en az lise mezunu olma şartı aranıyor, bu şart Kamil Koç firması içinde geçerlidir. Kamil Koç personel alımı açılan kadrolar arasında her zaman değişiklikleri de görebilirsiniz. Kamil Koç firmasının işe alım yaptığı pozisyonlar şunlardır: Bilet satış yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, gizli yolcu, diğer idari pozisyonlar, host (araç içi servis görevlisi), şoför ve yolcu ilişkileri yetkilisidir. Kamil Koç iş başvuru formu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Slm bn sercn gönenlıyım mavınlık yapmıstım bır ara 1986 dogumluyum ama genc gosterıyorm bılgınıze arz ederım 545 942 9777

  YanıtlaSil
 2. Yaaa ben de iş arıyorum 1992 doğumluyum doğma büyüme Balıkesir merkezliyim ismim Kübra bilgisayar sertifikam var

  YanıtlaSil
 3. Src 4,pisikoteknik belgesine B ehliyet sahip ve src 2 kursiyeriyim 27 yaşındayım şehir içi Avrupa yakası birçok semtlere servis yapmaktayim son 3 yildir hali yikama soforlugu yapıyorum sizinle çalışmak isterim ist.bagcilar

  YanıtlaSil
 4. Src 2 ve 4 pisiko teknik e sınıfı ehliyet mevcut tecrübe az ama sıkıntı olmaz çabuk alisrim

  YanıtlaSil


EmoticonEmoticon