Migros İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Şubat 15, 2016

Migros İş Başvuru Formu 2019

Türkiye’nin en eski ve en tanınmış marketler zincirinden biri olan Migros, yaygın mağazalar zincirinin en üst sıralarında yer almakta, kaliteyi, uygun fiyatlar eşliğinde satmanın liderliğini yapmaktadır. İnsanlar kaliteye çabuk alışırlar ve bundan kolay, kolay vazgeçemezler, işte Migros tam da bu anlamda verdiği hizmetlerle bizi marketçilik anlayışı ile tanıştırmış olan uzman bir firmadır. Migros Personel Alımı çalışmak isteyenlere yeni ufuklar açmak için getirilmiş bir uygulamadır ve bir market için gerekli tüm personel ihtiyacı bu alımlarla giderilmektedir.

1941 yılından bu yana Türk halkına hizmet veren ve yurt dışına da açılarak oralara kalitesini taşıyan Migros Anadolu Holding kuruluşudur. Türkiye’de binlerce elemana istihdam sağlayan firmanın her yıl alım yaptığı biliniyor. Migros Personel Alımı için internet sitesinden yapılan duyuruları takip ederek haberdar olabilirsiniz. Kadrolarına verdiği değer ile bilinen Migros’ta çalışmanın ayrıcalığından siz de yararlanmak isterseniz iş ilanlarına müracaat ederek hayatınıza yeni bir yön verebilir ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Kasiyer, depo görevlisi, mağaza personeli, kasap, tezgahtar, sezon için gerekli olan sebze ve meyve satıcıları, sanal markette çalışacak olan elemanlar hep personel alımları ile yapılıyor.
Migros Personel Alımı

Migros Maaşları

Migros maaş sistemi, yakın bir zamanda değişikliğe uğradı. Daha önce 3 ay da 1 personel maaşının yarısı kadar verilen ikramiye, yeni yapılan düzenleme ile 12 ay boyunca eşit miktarlarda maaşlara yansıtılmaya başlandı. Yeni sisteme göre Migros personel maaşları şu şekildedir:
Migros bünyesinde çalışan reyon, kasiyer ve manav maaşları hemen hemen aynı düzeydedir. Maaşlar çalışılmış olan yıla göre farklılık gösterse de genel bir hesap yapıldığında 2.310 TL maaş +185 TL yol parası +140 TL gıda çeki ve çalışanlara satışa göre prim verilmektedir.
Kasap pozisyonunda çalışanlar biraz daha fazla para almaktadır. Kasap maaşları: 2.550 TL maaş +185 TL yol parası +140 TL +prim şeklindedir.

Migros Personel Alımı

Türkiye geneli için söz konusu olan Migros iş ilanları için internette 100 den fazla ilan yayınlayarak iş arayanların ulaşmasına zemin hazırlıyor. Verilen ilanlar her zaman güncellenerek ihtiyaçların karşılanmasına çalışılmaktadır. Bu iş olanaklarından yararlanmanın yolu ise size internet sitesinde verilen linke tıklamanızdan ve devam etmenizden geçer, yani elinizin birkaç tık hareketi ile kendinizi yepyeni bir iş ortamında bulmanız olası. Migros iş ilanları TIKLAYINIZ.


Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.

3 yorum:


EmoticonEmoticon