Ülker Personel Alımı İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Şubat 27, 2016

Ülker Personel Alımı İş Başvuru Formu

Ülker pesonel alımı yapmaya devam ediyoruz. Sizde şirket bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Ülker iş başvuru formu doldurmalısınız.
Ülkemizde faaliyet gösteren, gıda sektöründe önemli bir yeri olan ve deneyimli çalışmaları ile her zaman kendinden söz ettirmesini bilen Ülker şirketi bu yıl da belli alanlarda personel alımlarına başladı. İş ve kariyer hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak isterseniz Ülker eleman alımı tam size göre bir fırsat olarak ayağınıza kadar geldi. İhtiyaçlara göre personel alımı yapacak olan firmanın iş ilanlarını internet sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Devamlı güncellenen bu ilanları sıkı takip ederek kendinize en uygun pozisyonu bulmanız mümkün.

İhtiyacı olduğu her dönem personel alımı yapan Ülker, sektörde önde gelen lider firma konumundadır. Yapacağınız iş başvuruları şirketin insan kaynakları tarafından incelenerek sizin gerekli özelliklere sahip olup olmadığınız araştırılır ve eğer yeterli iseniz ön görüşme için mülakata çağrılırsınız. Bilindiği gibi eleman alımlarında ince eleyip sık dokuyan bir firmadır Ülker ve aranılan vasıflar her kişide bulunmaya bilir. Ülker iş başvurusu ile işe girerseniz hayatınızın en büyük yeniliği ile karşı karşıya kalacağınızı da aklınızdan çıkarmamalısınız. Geniş iş imkanları ile size yeni ufuklar açılacak ve saygın bir işiniz olacaktır.
ülker iş başvurusu

Mülakat sonrası siz de personel olma potansiyeli görülürse Ülker firmasının bir ferdi olmaya hak kazanmışsınız demektir. Ülker Personel Alımı her dönem merakla beklenen ve insanların çalışmak için can attığı işlerden biridir. Bu seneki personel alımları için açık olan bazı pozisyonlar hakkında size bilgi vermek istiyoruz; vardiya amiri, satış destek uzmanı, depo mal kabul elemanı, muhasebe, üretim elemanı, personel sorumlusu alınacaktır. Siz de kendinizde Ülker Şirketler Grubunda çalışacak potansiyelin var olduğundan eminseniz hemen vakit geçirmeden iş başvurunuzu yapmalı ve işe başlayarak hayatınıza yeni baştan yön verme şansını değerlendirmelisiniz. Ülker'e ait tüm iş ilanlarını görüntülemek için tıklayın..
Comments


EmoticonEmoticon