Adidas İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mart 21, 2016

Adidas İş Başvuru Formu 2019

Dünya'nın en ünlü spor ürünleri markası Adidas iş başvuru formu hakkında bilgiler, işe alım şartları ve güncel Adidas iş ilanları listesi burada. 2019 yılında mağazalarına personel alımı yapacak olan şirket, iş başvuruları internet üzerinden yapılmaktadır.

Adının Adolf  Dassler'dan almış olan Adidas dünyaca en büyük ve gelişmiş spor üretim markasıdır. Ayakkabı üretmeye 1920'lerde başlamıştır. Kendi amblemi ve tarzı haline gelen ayakkabıların her birinde aynı renkte paralel çizgilere sahip detaylar bulunmaktadır. Sektörde en iyi ürünleri tasarlayabilme ve alıcıya sunabilmek için son derece itinayla çalışan spor üreticisi Adidas Türkiye'de itinayla hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir. Dünya markası olan spor üretimde iyilerin sıralamasını almış Adidas personel alımını da her ay şekillendirmektedir. Adidas çeşitli ürünleriyle alının pazarına birçok ürün sunmaktadır.

Ürünlerinde tasarladığı üç şeridi ile bilinen Adidas saat, giyim, erkek giyim, kadın giyim, kişisel bakım ürünleri gibi birçok çeşitli ürünlere de sahiptir. Adidas bu çeşitliliğine karşın Adidas personel alımını her ay gözden geçirmekte ve şekillendirmektedir. En az lise mezunu, kendini ifade edebilen, tercihen deneyimli perakende alanında 1 yıl çalışmış olması, spora ve spor faaliyetlerine karşı ilgili, işini severek yapabilecek, çalışma temposuna ayak uydurabilecek, güler yüzlü pozitif Adidas personellerini tercih eder. Aynı zamanda anlaşılan süre programında işte oluşabilecek aksaklıklarla karşılaşmamak adına erkek personel alımında askerliğini tanımlamış olması ön görülmektedir.
Adidas iş ilanları
 İnternet üzerinden takip edebileceğiniz kariyer ve iş ilanı sayfalarında Adidas'ın belirli dönemlerde Adidas personel alımlarınında faydalanabilir bir Adidas personeli olabilirsiniz.
Personel alımlarında size uygun ya da sunulmuş olan boş pozisyon için talepte bulunabilir çeşitli alanlarda çalışmak isteyebilirsiniz. Satış danışmanlığı, bölge müdürü, muhasebe müdürü, satış sorumlusu, eğitim uzmanı, mağaza geliştirme uzmanı gibi çeşitli statülere sahip olarak çalışabilirsiniz.

Adidas İş İlanları

 Adidas personel alımı başvurusunu gerçekleştirmiş ve değerlendirmeler sonucunda uygun olduğu saptanan başvuru yapan kişilere geri dönüt yapılacak ve çalışmaları için büyük AVM'ler, Adidas resmi satış mağazalarında Adidas personeli olarak çalışmaya başlayacaklardır. Tercih ettiğiniz Adidas iş pozisyonlarında keyifli ve sportif çalışma saatleri geçirecek ve yepyeni iş deneyimlerine sahip olacaksınız. Şirketin Türkiye'deki iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon