Ağaoğlu İnşaat İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 22, 2016

Ağaoğlu İnşaat İş Başvurusu

Ağaoğlu is basvurusu hakkındaki tüm bilgiler ve Ağaoğlu Şirketler Grubu iş ilanları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz. 2019 yılı itibariyle şirket, yakın bir zamanda personel alımı yapacak.

Ağaoğlu Şirketler Grubu 35 yılı aşkın süredir, insanlara konforlu yaşam alanı sunmayı vizyon edinmiş,  oldukça başarılı bir kuruluş.  Aslında yalnızca yaşam alanı değil,  rahat bir yaşam biçimi de sunuyor Ağaoğlu şirketler grubu.  Diğer inşaat şirketlerinden farklı,  kendine özgü,  modern, teknolojik nitelikli konut üretiminde Türkiye'nin önde gelen güvenilir turizm ve inşaat şirketi haline geldi.  Sektördeki yenilikleri sürekli ve düzenli olarak takip ederek alanında en iyisi olmayı amaç ediniyor. Bugüne dek 1 milyon m2'yi aşkın, 30 binin üzerinde konut,  villa, tatil köyü imar eden Ağaoğlu İnşaat, çok çeşitli bütçelere de hitap ediyor ne böylece kitlesi oldukça geniş bir yelpazeye sesleniyor. Turizm sektöründe de başarılı işlere imza atan ve atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye'yi Avrupa standartlarının üzerine taşıyor. Yalnızca ekonomiye yön veren, başarılı çalışmaları değil,  tüm bunların yanı sıra eğitim, sağlık, çevre, sanat, kültür alanlarında da yürütülen çalışmalara da destek vermeyi sürdürmektedir.
ağaoğlu iş başvurusu
İnşaat, Turizm ve Enerji sektöründe, farklı bölgelerde, doğa ile bütünleşmiş yaşam alanları sunuyor.  Bini aşkın profesyonel çalışanı ile inşaat,  çevre düzenlemesi,  sosyal imkanlar alanında birbiriyle uyum içinde vatandaşa en iyisini sunmak için çaba sarf ediyor. Siz de bu büyük ve çalışkan ekibin içinde yer almak istiyorsanız profesyonel olduğunuz alanda başvuru yapabilirsiniz. Ağaoğlu Şirketler Grubunda çalışmak üzere başvurmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinize uygun pozisyonu seçmeden önce bir CV öz geçmiş hazırlamayı unutmayın. Başvuru için açılan sayfada Genel Nitelikler, İş Tanımı, şehir/ülke gibi konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun açmış olduğu iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon