Bimeks İş İlanları 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mart 23, 2016

Bimeks İş İlanları 2019

Bimeks iş başvurusu hakkında bilgiler, işe alım şartları ve güncel Bimeks iş ilanları listesi burada. 2019 yılında mağazalarına personel alımı yapacak olan Teknoloji marketi, işe alımlarını internet üzerinden yapacak.

1989 yılında Kadıköy'de açtığı ilk "Bilgisayar Dükkanı" ile Türkiye'de teknoloji perakendeciliğini başlatan Bimeks; bugün yurdun dört bir yanındaki 140 mağazası ile çeyrek asırlık bilgi ve birikimini müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Türkiye 'nin 56 şehrine yayılmış 138 mağazayla, 130 bin metrekarenin üzerinde bir satış alanında faaliyet gösteren şirket, bilgisayardan tüketici elektroniğine, beyaz eşyadan kişisel bakım ve aksesuara modern zaman insanının ihtiyaç duyduğu birçok dayanıklı tüketim ürününün satışını yapmaktadır.

Kaliteli ürün pazarlamayı ön planda tutan Bimeks, aynı zamanda Türkiye'nin ilk teknoloji perakendecisi,  Avm de mağaza açan ilk teknoloji perakendecisi olma özelliği taşıyor. En önemlisi yurtdışında mağaza açan ilk ve tek Türk teknoloji perakendecisi olarak gurur kaynağımız oluyor.
bimeks iş ilanları
Bimeks  2019 yılında, 81 ilin tamamında en az bir mağaza açarak toplamda 190 mağaza ve 146 bin m2 satış alanına ulaşmayı, ayrıca online satışlarda pazar liderliğini yakalamayı hedefliyor. Ve bu hedef doğrultusunda yeni çalışma personeli arıyor. İşe alımda bilgi ve yeteneklerine uygun alana göre personel alımı yapacak olan Bimeks, mutlu ve bağlı çalışanlarla, dürüstlük ve verimlilik kavramları temelinde bir Bimeks ailesi oluşturmayı hedefliyor.  Mağaza Satış Danışmanı,  Kasiyer Görevlisi,  Depo Sorumlusu,  Müşteri Hizmetleri Uzmanı,  Mağaza Yönetici Yardımcısı gibi alanlarda çalışırken teknoloji alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Bimeks'e iş başvurusu yapabilirsiniz. Açılan linkte ihtiyaç duyulan pozisyon ve şehir/ülke konusunda bilgi sahibi de olabilirsiniz. Bimeks insan kaynakları sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan pencerede şirketin açık pozisyonlarına ve iş ilanları listesine ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon