Bizim Market İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mart 17, 2016

Bizim Market İş Başvuru Formu

Bizim Market iş başvuru formu hakkında bilgiler, işe alım şartları ve Bizim Market iş ilanları listesi burada. 2019 yılında şubelerine personel alımı yapacak olan toptancı market, işe alımlarını internet üzerinden yapacak.

Market sistemleri içerisinde toptan perakende olarak adını duyuran Bizim Market, iş ilanları kapsamında personel alımı yapmaktadır. Bunlar için yönetici adayı, personel, stant tanıtımı gibi pozisyonlar için düşünülen elemanlara ihtiyaç olacaktır. Kendi bünyesinde de yetiştirilmek üzere eleman ihtiyaçlarını karşılamak adına mülakatlı personel alımları gerçekleştirmektedir. Kariyerinde yıldızlaşmak isteyen isimler ile çalışmak isteyen Bizim Market, kendi bünyesinde birçok kişiyi çalıştırmaktadır. Bizim Market iş başvurusu ile Türkiye genelinde yapmış olduğu bay ve bayan personel alımlarını belirli kriterlere göre yapmaktadır. Bunların başında ise hızlı büyüyen bir üretim sektörüne sahip olan firmanın ilerleme amacı gelmektedir.

Bizim Market iş başvurusu kapsamında kişilerin hızla büyüyen bir market üzerinden ilerlemek istemesi üzerine bir mülakat gerçekleştirilecektir. Yapılan ilanlarda ise Türkiye geneli bir genel başvuru istenmektedir. Mağazalara yetiştirilmek üzere elaman ve yönetici adayları aramaktadır. Bunlar üzere ekip arkadaşlarını seçmek üzere; satış, sipariş, stok, müşteri ve personel yönetimi ile operasyon yönetimi üzerine alımlar gerçekleştirecektir. Alımı yaparken başvuru nitelikleri olarak belli kıstaslar istemektedir.
Bizim Market
Bizim Market iş başvurusu için istenilen nitelikler; lisans veya ön lisans mezunu olma, ticarete yönelik kariyer hedefini buna göre belirlemek, müşteriler ile ilgilenmek konusunda tam bir heyecan duymak. Bunların yanı sıra seyahat konusunda herhangi bedensel veya ruhsal engelinin bulunmaması, yapıcı ve tam anlamı ile tutarlı olma, askerliğini yapmış olmak ( erkek adaylar için), Türkiye sahasında herhangi bir ile seyahat etme durumunda özgür olmak şartları arasında bulunmaktadır. Güncel olan iş başvuruları içinde Bizim Market, insan kaynakları bölümünden rahatlıkla başvuruların takibini yapabilir, bunlarla ilgili iş başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bizim Market iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon