DemirDöküm İşçi Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 08, 2016

DemirDöküm İşçi Personel Alımı

DemirDöküm personel alımı ve DemirDöküm iş ilanları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz.
İklimlendirme, ısıtma ve su ısıtma konularında uzun yıllara varan çalışmaları ile deneyim kazanmış olan DemirDöküm firması 2019 yılı için personel alımı yapacağını açıkladı. 1954 yılında kurulan ve ülkemizin bu alanda faaliyet gösteren ilk firmalarından biri olan DemirDöküm ile çalışmak isterseniz zaman geçirmeden başvurularınızı yapabilirsiniz. DemirDöküm eleman alımı için internet sayfaları size yol gösterecektir. Türk sanayisinin gelişmesi için kurulduğu günden bu yana devamlı çalışan, yenilikleri takip eden, teknolojinin en son yeniliklerini vatandaşına sunmaya özen gösteren firma, yurdumuzun yüz aklarından bir tanesidir.

Her zaman ilklerin öncüsü olan DemirDöküm, yurda ilk olarak ısınmanın güzelliğini ve kolaylığını da göstermiştir. Sektörde bulunan son derece modern sistem ve cihazlarla biz vatandaşlar Demir döküm sayesinde tanıştık. Demir Döküm Personel Alımı için açık olan pozisyonlara bir göz atmaya ne dersiniz? Satın alma Mühendisi, ithalat operasyon uzmanı ve personeli, çağrı merkezi iş ve kalite bölümü stajyeri, servis teknikeri, pazarlama stajyeri, malzeme planlama uzmanı, ithalat operasyon personeli, idari işler uzmanı, yazılım uzmanı, satış destek personeli ve daha pek çok birim için yeni elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.
DemirDöküm iş ilanları
Demir döküm satışını yaptığı her ürünün sonuna kadar arkasında duran ve yetkili servis istasyonları ile her ana yanınızda bulabileceğiniz çok büyük bir firmadır. Mühendislik çalışmaları ve alt yapı bakımından da oldukça yeterlidir. DemirDöküm iş başvurusu için baş vuruda bulunursanız, siz de bu saygın aileye katılıp onlarla çalışmanın keyfini sürebilirsiniz. Firma için asıl olan değerli müşterilerinin memnun edilmesidir ve bu konuda sonuna kadar yanınızda olma garantisi vermektedir. Sizde DemirDöküm'de çalışmak istiyorsanız DemirDöküm iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon