Enka İnşaat Personel İşçi Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mart 02, 2016

Enka İnşaat Personel İşçi Alımı

Enka inşaat yurt içi ve yurt dışı personel alımları devam ediyor. Enka inşaat iş başvurusu ve şirketin eleman açığı olan pozisyonlarına yazıdan ulaşabilirsiniz.
Yurdumuzun en tanınmış yapı ve inşaat firmalarından biri olan Enka, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yaptığı inşaatlarla göz doldurmuş çok önemli bir firmadır. En çok Rusya’nın gelişmesinde yardımları olmuş firmanın bu güne dek yaptığı hemen tüm çalışmalar ödüllere layık görülmüştür. Enka İnşaat iş başvurusu 2019 için yapmanız gereken online olarak form doldurup yollamaktır. Rusya’daki başarılı çalışmalarının içinde oteller, hastaneler, fabrikalar, gaz ve petrol tesislerinin var olduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca yurt dışında başka ülkelerde de değişik projelere imza atan Enka İnşaat, ihtiyaç olduğu anda yurt içinden eleman alımları yapmaktadır.

Afganistan, Umman, Kosova, Kazakistan, Irak ve hatta Dominik Cumhuriyetinde bile yaptığı inşaatlarla gündem yaratan firmanın bitirilmeyi bekleyen pek çok önemli yatırımı vardır. Enka İnşaat İş Başvurusu için aday olanlar, firmanın web sitesi üzerinden gerekli bilgileri ulaştırarak yapabilirler. Siz de aranılan vasıflar varsa, insan kaynakları hemen bunları değerlendirmeye alacaklar ve sizinle iletişime geçerek mülakat için çağıracaklardır. Her şey istendiği gibi yolunda giderse en kısa zaman içinde bu şirketin bir elemanı olabilirsiniz.
Enka inşaat
Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki inşaatların her pozisyonda elemana ihtiyacı olabilir, siz kendi özelliklerinizi ve çalışmak istediğiniz birimi bilerek ve doğru tercihleri yaparak seçebilirsiniz. Enka İnşaat İş Başvurusu ile hayatınızın belki de en doğru kararını vermiş olacaksınız. Dünya çağında bilinen ve sektöre yön veren bir kurumun personeli olmak ayrıcalıktır. Ufkunuz genişleyecek ve dünyaya bakış açınız değişecektir. İş başvurusu için müracaat edenlerin CV bilgileri detayları ile incelendikten sonra sizinle temas kurulacak ve uygun bulunursanız departmanlarınız belirlenerek iş başı yapmanız sağlanacaktır. Yönlendirileceğiniz birimlerde başarıyı yakalamak artık size düşüyor. Enka inşaat iş başvuru formu ve iş ilanları listesinı görüntülemek için tıklayın.

14 yorum:

 1. Mrb.biz yurt dışında çalışmak istiyoruz alçı boya badana ustalarıyız referanslarımız var.

  YanıtlaSil
 2. Alçı boya alçıpan ustasıyım
  Ayrıca tecrübeli ekibim var

  YanıtlaSil
 3. Beton pompa operatoryum is arıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. demir kalıp ustasıyım 30 yıldır bu işi yapıyorum

   Sil
 4. Selam kalip ustasiyim sizinLe çalismak istiyorum

  YanıtlaSil
 5. Slm seramik ustasının ve mermer

  YanıtlaSil
 6. merhaba sıva ustasıyım yurtdışnda çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 7. Yurtdışında birçok yerde çalıştım kaba inşaat soğuk demir ustasıyım sızınle de çalışmak isterim cevabınızı beklıyorum

  YanıtlaSil
 8. duvar kalıp beton ve çatı ustasıyım ustalık ve usta eğiticilik belgem var sizinle çalışmak istiyorum

  YanıtlaSil
 9. Emil Oduncu
  Bilişim – Bilgisayar (PC-Desktop,Notebook)
  Sıfır- İkinci el Toptan ve Perakende Satış..
  Yazılım, Donanım; Montaj-Onarım-Bakım..
  Network Kablolama- Ağ Yönetimi,
  Cctv Kamera sistemleri (Montaj-Onarım-Bakım),
  Elektrik-Elektronik (Tamir-Onarım-Bakım) alanlarında;
  Kendi İşletmemde 15 yıllık tecrübe ve iyi derecede Arapça dil bilgisi (Konuşma-anlama) ile işverenime katkı sağlayabileceğime inanıyorum..
  emiloduncu@gmail.com

  YanıtlaSil
 10. Alcı sıva boya ve karton piyer ustasıyım yaşım 21 sizinle çalışmakisterim tabi sizde isterseniz ayrıca eski çalıştıgım iştede pırafabrik ev yaptıgımız içim çogu iş üzerin de de kalfayım lise mezunuyum yabancı dilimde var teşekürler

  YanıtlaSil
 11. Merhaba ben duz isci olarak yurt disinda calismak istiyorum ingilizcem ust seviyedir

  YanıtlaSil
 12. Mrb ben enkada callşmak istiyorum daha õnce callştlm slvaclylm 1997 enkada moskovada callşdlm

  YanıtlaSil
 13. Merhaba ben Enka'da çalışmak istiyorum 1996 doğumluyum düz işçiyim ama canavar gibiyim yurt dışında çalışmayı çok istiyorum bölümüm elektrik olarak türkiyede bi firmada çalışıyorum tşkürler

  YanıtlaSil


EmoticonEmoticon