Enka İnşaat Personel İşçi Alımı

     
Enka inşaat yurt içi ve yurt dışı personel alımları devam ediyor. Enka inşaat iş başvurusu ve şirketin eleman açığı olan pozisyonlarına yazıdan ulaşabilirsiniz.
Yurdumuzun en tanınmış yapı ve inşaat firmalarından biri olan Enka, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yaptığı inşaatlarla göz doldurmuş çok önemli bir firmadır. En çok Rusya’nın gelişmesinde yardımları olmuş firmanın bu güne dek yaptığı hemen tüm çalışmalar ödüllere layık görülmüştür. Enka İnşaat iş başvurusu 2016 için yapmanız gereken online olarak form doldurup yollamaktır. Rusya’daki başarılı çalışmalarının içinde oteller, hastaneler, fabrikalar, gaz ve petrol tesislerinin var olduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca yurt dışında başka ülkelerde de değişik projelere imza atan Enka İnşaat, ihtiyaç olduğu anda yurt içinden eleman alımları yapmaktadır.

Afganistan, Umman, Kosova, Kazakistan, Irak ve hatta Dominik Cumhuriyetinde bile yaptığı inşaatlarla gündem yaratan firmanın bitirilmeyi bekleyen pek çok önemli yatırımı vardır. Enka İnşaat İş Başvurusu için aday olanlar, firmanın web sitesi üzerinden gerekli bilgileri ulaştırarak yapabilirler. Siz de aranılan vasıflar varsa, insan kaynakları hemen bunları değerlendirmeye alacaklar ve sizinle iletişime geçerek mülakat için çağıracaklardır. Her şey istendiği gibi yolunda giderse en kısa zaman içinde bu şirketin bir elemanı olabilirsiniz.
Enka inşaat
Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki inşaatların her pozisyonda elemana ihtiyacı olabilir, siz kendi özelliklerinizi ve çalışmak istediğiniz birimi bilerek ve doğru tercihleri yaparak seçebilirsiniz. Enka İnşaat İş Başvurusu ile hayatınızın belki de en doğru kararını vermiş olacaksınız. Dünya çağında bilinen ve sektöre yön veren bir kurumun personeli olmak ayrıcalıktır. Ufkunuz genişleyecek ve dünyaya bakış açınız değişecektir. İş başvurusu için müracaat edenlerin CV bilgileri detayları ile incelendikten sonra sizinle temas kurulacak ve uygun bulunursanız departmanlarınız belirlenerek iş başı yapmanız sağlanacaktır. Yönlendirileceğiniz birimlerde başarıyı yakalamak artık size düşüyor. Enka inşaat iş başvuru formu ve iş ilanları listesinı görüntülemek için tıklayın.

14 yorum

avatar

Mrb.biz yurt dışında çalışmak istiyoruz alçı boya badana ustalarıyız referanslarımız var.

avatar

Alçı boya alçıpan ustasıyım
Ayrıca tecrübeli ekibim var

avatar

Beton pompa operatoryum is arıyorum

avatar

demir kalıp ustasıyım 30 yıldır bu işi yapıyorum

avatar

Selam kalip ustasiyim sizinLe çalismak istiyorum

avatar

Slm seramik ustasının ve mermer

avatar

merhaba sıva ustasıyım yurtdışnda çalışmak istiyorum

avatar

Yurtdışında birçok yerde çalıştım kaba inşaat soğuk demir ustasıyım sızınle de çalışmak isterim cevabınızı beklıyorum

avatar

duvar kalıp beton ve çatı ustasıyım ustalık ve usta eğiticilik belgem var sizinle çalışmak istiyorum

avatar

Emil Oduncu
Bilişim – Bilgisayar (PC-Desktop,Notebook)
Sıfır- İkinci el Toptan ve Perakende Satış..
Yazılım, Donanım; Montaj-Onarım-Bakım..
Network Kablolama- Ağ Yönetimi,
Cctv Kamera sistemleri (Montaj-Onarım-Bakım),
Elektrik-Elektronik (Tamir-Onarım-Bakım) alanlarında;
Kendi İşletmemde 15 yıllık tecrübe ve iyi derecede Arapça dil bilgisi (Konuşma-anlama) ile işverenime katkı sağlayabileceğime inanıyorum..
emiloduncu@gmail.com

avatar

Alcı sıva boya ve karton piyer ustasıyım yaşım 21 sizinle çalışmakisterim tabi sizde isterseniz ayrıca eski çalıştıgım iştede pırafabrik ev yaptıgımız içim çogu iş üzerin de de kalfayım lise mezunuyum yabancı dilimde var teşekürler

avatar

Merhaba ben duz isci olarak yurt disinda calismak istiyorum ingilizcem ust seviyedir

avatar

Mrb ben enkada callşmak istiyorum daha õnce callştlm slvaclylm 1997 enkada moskovada callşdlm

avatar

Merhaba ben Enka'da çalışmak istiyorum 1996 doğumluyum düz işçiyim ama canavar gibiyim yurt dışında çalışmayı çok istiyorum bölümüm elektrik olarak türkiyede bi firmada çalışıyorum tşkürler

Yorum Yaz