Honda İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Mart 26, 2016

Honda İş İlanları

Honda iş ilanları ile 2019 yılında fabrikasına, yetkili servislerine ve satış/pazarlama departmanına personel alımı gerçekleştirecek. Honda iş başvurusu ile alakalı tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Honda Türkiye'de 1992 yılında Anadolu grubu ile yarı yarıya ortaklığı sonucu Anadolu Honda Otomobilcilik A.Ş adı altında kurulmuştur.1998 yılında üretimi başlamıştır. 2013 ocak tarihinde adını Honda Türkiye A.Ş olarak almıştır. Otomobil sektöründe her geçen gün kendini yenileyen ve gelişimiyle büyüme sağlayan Honda Türkiye, Avrupa ve komşu ülkelere alım satım yapmaktadır. Türkiye'de kendine en çok otomobil üretim kapasitesine sahip olmayı görev edinmiştir. Çok sık Honda personel alımı ilanları vermeyen bir şirket olarak çalışanlarının özverili ve uzun yıllar çalışma düzenini korumasını esas alır.

Honda personel alımını nasıl gerçekleştirir. Nasıl başvuru yapabilirim diyorsanız, Honda insan kaynaklarının olduğu internet sayfasından online başvuru yapabilir ya da farklı kariyer ve iş ilanı sayfalarındaki güncel duyuruları takip ederek sizin için tasarlanmış başvuru sayfalarına erişebilirsiniz. Ancak Honda'nın boş olan pozisyon için sizi değerlendirmeye alacağını unutmamalısınız. Sürekli yenilikçi ve gelişen tasarım ve ürünlerini geçmiş yıllardaki deneyim ve birikimlerine borçludur. Bu süreçte Honda personellerinin desteği ve başarısı esastır. Honda çalışanı olabilmek için yapacağınız gelişimci ve yenilikçi fikirleriniz size artı kazandıracak ve diğer mesai arkadaşlarınız arasında şansınızı artıracaktır.
Eğitim seviyesinin en az ilkokul mezunu olması şartı olduğu ortaokul mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu gibi çeşitli eğitim düzeyinde kişiler başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Eğitim düzeyine göre iş pozisyonuna sahip olabileceklerini esas alarak başvurularını gerçekleştirmelidirler. En az 18 yaşında olmanız size başvuru hakkını verir.
Honda iş ilanları
Çalışma saatleri kabul görüldüğünüz ya da seçtiğiniz pozisyona göre değişiklik gösterecektir. İlan şirket tarafında değerlendirmeye alınacak açılacak ve boş olan pozisyonlar göz önünde bulundurularak yaptığınız başvurunun size dönüt cevabının pozitif olmaması durumunda tüm Honda personel alımı başvurusu yapan kişilere geri dönülecektir.
Güvenli ve çalışanlarına gelişme fırsatı tanıyan Honda şirketlerinin herhangi birinde çalışmanız kariyerinizde büyük önem taşıyacaktır. Honda Türkiye iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon