Riot Games İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 29, 2016

Riot Games İş Başvurusu

Riot Games iş başvurusu için şirketin İstanbul ofisinde yer alan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Şirket hakkındaki bilgiler ve Riot Games iş ilanları listesi yazıdadır.

Riot Games, Dünya'nın sayılı oyun yapım ve dağıtım şirketlerindendir. Riot Games oyun şirketi, 2006 yılında her ikisi de girişimci olan Brandon Beck ve Marc "Tryndamere" Merrill tarafından oyuncu odaklı bir oyun şirketi olma amacıyla kuruldu. Diğer şirketlerden bağımsız olarak ilk ürününü 2009 yılının Ekim ayında, League of Legends adıyla çıkardı. Riot Games, daha ilk çıkardığı oyun ile büyük ilgi ve talep gördü.  Hatta Kasım 2011'de açıklanan raporları veri sonuçlarına göre League of Legends, aynı tarihe kadar 32 milyon oyuncuya ulaşarak dalında çok büyük bir başarı elde ettiğini de kanıtladı. 11 milyonu aylık aktif oyunculardan oluşan oyunun, günde ortalama 4.2 milyon kişi ortalama oyuncusu bulunuyor.

Günümüzde oyunlara olan ilgi su götürmez bir gerçek. Her gün onlarca kişi bir oyunun tutkunu haline geliyor. Riot Games oyun şirketi de 2006'dan beri eğlenceli ve tutkulu oyunları ile birçok oyun üretti ve dağıtımını gerçekleştirdi. Elbette bu başarıların arkasında da büyük ve oyun oynamaya gönül vermiş büyük bir ekip yer alıyor.
Riot Games iş başvurusu
Oldukça ilgi çeken ve binlerce oyuncuya sahip olan League of Legends ile Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında ünlü olan oyun geliştirici ve dağıtımcı firması Riot Games, yeni bir oyun için çalışmalara başladı. Bu yüzden kendine dinamik,  oyun tutkunu, farklı bir bakış açısına sahip yeni ekip arkadaşları arıyor. Eğer siz de Riot Games oyun geliştirme ve dağıtım şirketi ile Türkiye 'deki ofisinde çalışmak istiyorsanız başvurmak için daha fazla beklemeyin. Riot Games'in ihtiyaç duyduğu bölümler ise şöyle: topluluk uzmanı, sosyal medya koordinatörü, web tasarımcısı, oyuncu destek uzmanı, iş operasyonları amiri, iş ilişkileri müdürü. Riot Games Türkiye iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon