Tamek Güncel İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 15, 2016

Tamek Güncel İş İlanları

Tamek güncel iş ilanları hakkında bilgiler, başvuru şartları ve Tamek personel alımı başvurusu burada. 2019 yılında eleman alımı yapacak olan kurum, işe alımlarını internet üzerinden yapacak.

Gıda sektörünün önde gelen simlerinden biri olan ve salça, konserve ve bu tarz ürünlerin en kalitelilerini sattığı bilinen Tamek firması her yıl olduğu gibi bu yıl da açık olan pozisyonları için iş ilanlarını internet sayfalarından yayınladı. Tamek eleman alımı ile ailesini genişletmekte, istihdam yaratmaya öncülük etmekte ve vizyonunu daha da ilerilere götürmeye ve başarılarını her zaman olduğu gibi yine gözler önüne sermeye çalışmaktadır. Yeniliklere her zaman açık olan ve güncellenmeyi gelenek haline getiren Tamek, işe logosunu değiştirmekle başlamıştır. 1955 yılında Bursa’da kurulmuş olan Tamek firması 1958 yılında yurdumuzun ilk domates suyunu ve ketçapı üreten firmasıdır. Dediğimiz gibi her zaman yenilikleri ile gündem yaratan Tamek kendinden sonra gelen firmalara da liderlik edecek kapasiteye sahiptir.

Firmanın 50 den fazla ülkeye ürettiği ürünleri sattığını biliyor musunuz? Eğer bu büyük ve değerli firmanın çatısı altında olmak ve onlarla çalışmak isterseniz ve de aranılan özellikler siz de varsa hiç zaman yitirmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Tamek personel alımı pozisyonlarda açıklıklar oluşmaya başladığı zaman devam edecektir. Bu yüzden internet sitesini sık, sık dolaşın ve kendinize en uygun pozisyonu belirleyerek iş sahibi olun. Gıda mühendisi ve sap uzmanlığı ilanları listenin en başında yer alıyor bu yıl, ama diğer birimlerde de açık pozisyonların olduğu biliniyor.
Tamek iş ilanları
Çalışmak için belirlenen en düşük yaş sınırı 18'dir. Çalışma saatleri ise çalışılacak olan pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir. Tamek iş başvurusu için müracaat etmek isteyenler interneti tercih edebilirler. Girişimcilik konusunda her zaman önde olan ve yeniliklere kapısı ardına kadar açık firmanın personeli olmak ayrıcalıktır. Öz geçmişinizi anlatan formu doldurup müracaat edebilirsiniz. Tamek iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon