Tofaş İş Başvurusu İşçi Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 01, 2016

Tofaş İş Başvurusu İşçi Alımı 2019

Bursa Tofaş iş başvurusu hakkındaki bilgiler ile Tofaş işçi ve personel alımı duyurusu yazıdadır.
Türkiye’nin gururu, en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Tofaş işletmeleri bu yıl da açık olan personel eksiğini kapatmak için alımlara başladı. Tofaş eleman alımı için web sitesi üzerinden iş ilanları vermektedir. Koç Holding bünyesindeki bu kuruluşta çalışmanın ayrıcalığından yararlanmak sizlerin de hakkıdır. Otomotiv endüstrisinin başta gelen firmalarından biri olması Tofaş'ın değerini de katlamaktadır. İhracat gelirleri ile yurt çapında istihdam yaratan firma, çalışanları için de elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Bursa’da bulunan Tofaş fabrikasında çalışmak üzere istihdam edilmek istiyorsanız ve gerekli vasıflara sahipseniz zaman kaybetmenize gerek yok, hemen online olarak baş vurunuzu yapın ve sizi aramalarını bekleyin. Tofaş iş ilanları ile hayatınızın akışını değiştirmek sizin elinizde. Yurdumuzun otomotiv devi olan Tofaş iş ilanları için sadece kendi web sitesini kullanmıyor, aynı zamanda bilinen en büyük iş ilanlarının olduğu Kariyer Net sitesinden de yardım alıyor. Bu iki web sitesinde verilmiş olan ilanlarda eğer kendi özelliklerinizi buluyorsanız işiniz ayağınıza gelmiş demektir. İyi koşullarda yaşamak ve emeğinizin karşılığını almak için bundan daha iyi bir şans yakalayamazsınız. Her zaman işçisinin yanında ve onunla omuz omuza olmayı başaran sektörün bu önde gelen ismi ile çalışıyor olmanın avantajlarından yararlanacaksınız.
Tofaş iş ilanları
Ülke ekonomisinin bel kemiği olan Tofaş, kendi üretimlerinin dışında biline pek çok otomobil markasına da temsilcilik yapıyor, Maserati, Jeep, Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bu markaların başında geliyor. Tofaş Personel Alımı 2019 yılının sonuna kadar sürecektir. 3 vardiyalı çalışma sistemine geçecek olan Tofaş 2.000 adet yeni mavi yakalı işçi alacaktır. Bu sayede 24 saat aralıksız çalışma koşulları oluşturacak olan firmanın yeni elemanlara ihtiyaç duyacağı kesin. Sizde Tofaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirketin iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak, sayfada mavi yaka ve beyaz yakalı personel alımları ve açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon