Vestel İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mart 30, 2016

Vestel İş Başvuru Formu

1994 yılında kurulmuş 2019 yılında halen hizmet vermekte olan Vestel 12'si yurt dışında olmak üzere toplam 24 şirkete sahiptir. Hizmet ve kalitesiyle beyaz eşya, elektronik cihazlar, dijital ürünlerin imalatı satış ve pazarlaması içerikli çalışmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini personel seçimiyle destekleyen Vestel özgüveni tam, sorumluluk sahibi, kendini yenileyen ve gelişime açık, insanlarla iletişim de nitelikli elemanlar seçmektedir.

Kişinin kendi işinde lider olmasına olanak sağlayan bireye görev ve sorumluluklarını indeksledikten sonra kendine bırakan bir misyonu tercih eder. Vestel çalışma olanağı kazanmış herkes Vestel ailesinde artık söz sahibi ve kendi işinin patronu konumundadır. İnsan kaynakları bu konuyu kendine misyon edinmiş her bir Vestel çalışanı için insan kaynakları statüsünü içselleştirmesine yardımcı olmuştur. Vestel ailesine sizde katılmak istiyorsanız vestel iş başvurusu insan kaynaklarına ulaşarak online  başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli ve kaliteli bir donanıma sahip olmak için Vestel'de çalışmak iyi bir fikir olabilir.
Her işte olduğu gibi Vestel personel alımında da iş performansınızdaki artış çalışma yılınızın artmış olması size geri dönüt kazanç sağlayacak. Yılın çeşitli dönemlerinde Vestel çalışanlarına özel etkinlikler düzenlenmekte ve 25.yılını dolduran Vestel çalışanlarına çeşitli ödüller verilmektedir. Vestel personel alımında çeşitli mülakatlar yapmakta yabancı dil seviyesi ve bilgisi, kişilik envanterleri, genel yetenek testleri uygulamalarıyla kabul edilmektedir kişiler. Bunun yanı sıra kişiler kendilerine uygun becerilerinin el verdiği pozisyonlara başvuru yapabilirler. Yurt dışı satış mühendisliği, sosyal medya uzamanı, sistem analiz mühendisliği, montaj elemanı, servis eğitmeni, mağaza müdürlüğü pozisyonları gibi çeşitli konumlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirketin bu pozisyonlara sizin ve işinizin en uygun konumda yerleştireceğinden emin olabilir ve güvenle çalışabilirsiniz. Vestel çalışanlarına gösterilen saygı ve destekle günden düne başarısını destekleyen çalışanları özveriyle çalışmaktadır. Amacı büyük bir aile olmak ve günden güne büyüyen Vestel ailesi sizin de kişisel gelişimize katkı sağlayacak yaşam için gerekli olan maddi kaynağınızı hakkıyla verecektir. Vestel iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Vestel çalışanlarına ve çalışmak için başvuruda bulunan kişilere başarılar dileriz.
Comments


EmoticonEmoticon