Yörsan Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mart 31, 2016

Yörsan Personel Alımı

Yörsan iş başvuru yapabilmek için Yörsan iş ilanları listesinden kendinize uygun ilanı seçip, iş başvurunuzu yapabilirsiniz. 2019 yılında personel alımı yapacak olan şirket hakkındaki tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yörsan, ilk olarak 1964 yılında Yörükler Gıda Limited Şirketi’nin kurulması ile sektöre adımını attı.  Ardından 1984’te inşa edilen süt ürünleri fabrikasının faaliyete geçmesiyle, Yörsan A.Ş kurulmuş oldu. Aynı yıl Türkiye'nin ilk beyaz peynir fabrikasını kurdu.
Hemen hemen 200 süt ve süt ürünü çeşidiyle Yörsan oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Geleneksel tatları sevenler, yepyeni lezzetler tatmak isteyenler için çok çeşitli ürünleriyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Her keseye ve damak zevkine uygun süt ve süt ürünü çeşidi sunan Yörsan,  kalitesi ile de kendine hayran bırakıyor. Kurulduğu günden bugüne kadar hijyenik ve sağlık ilkelerine uygun üretim yapmayı amaç edinmiş , kaliteli ve lezzetli ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.  Oldukça geniş ürün yelpazesinin yanı sıra peynir sektöründe en çok çeşide sahip olan firma ünvanını elinde bulunduruyor. Aynı zamanda tüketicileri tarafından çokça beğeni kazanan Türkiye'nin ilk tava yoğurdunu ve ev yoğurdunu üreten firma özelliğine sahip.
Yörsan iş ilanları
Yörsan, yurt içindeki ekonomik pazarının yanı sıra yurt dışında da oldukça büyük bir yer ediniyor ve büyük ihracatlar gerçekleştiriyor. Süt ve süt ürünleri alanında zirve olmayı amaç edinen Yörsan, Amerika ve Japonya da dahil 20 'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Yörsan, kaliteli hizmet anlayışı ışığında kendine yardımcı olacak elemanlar arıyor. Satış elemanı, satış müdürü,  depo elemanı, otomasyon şefi, müşteri hizmetleri uzmanı gibi alanlarda siz de gıda sektöründe yer alarak Yörsan personel ekibine katılmak istiyorsanız, Yörsan iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Linke tıkladığınızda kendinize uygun pozisyonu seçmeden önce CV'nizi hazırlayın. İhtiyaç duyulan personel pozisyonu ve şehir/ülke bilgilerini de göreceksiniz.
Comments


EmoticonEmoticon