Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Nisan 18, 2016

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Battalbey bayilik için gerekli şartlar ile en karlı bayilikler arasında gösterilen çiğ köftecilik sektörü hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.
Hazır gıda sektöründe her geçen gün payı artan çiğ köftecilik, işletme sahiplerine bıraktığı kar payları nedeniyle iş kurmak isteyenler için akla gelen ilk fırsat oluyor. Çiğ köfteci dükkanı açarken en dikkat edilecek hususlarından başında dükkanın yeri, satılan ürünlerin tazeliği ve lezzetliliği geliyor. Türkiye'nin önemli markasından olan Battalbey, bayilik hizmetleri vererek şube ağını genişletiyor. Yatırımcılara düşük bütçeyle franchise olanakları sağlaması nedeniyle çok tercih ediliyor. Sizde bu sektöre adım atarak, kazanç elde etmek istiyorsanız, yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Battalbey Bayilik Şartları

Battalbey bayisi olmak isteyenler için bazı şartlar öne sürmektedir. Bunlar;
  • Kendinize bir dükkan bulup tüm satış yapacağınız dükkanın tüm tadilat işlemlerini tamamlamalısınız. 
  • Firma tarafından gönderilen ürünleri perakendeye dönüştürüp, satışınızı gerçekleştirmelisiniz.
  • Firma tarafından herhangi bir ek ücret, kapora, isim hakkı, teminat vb. haklar talep edilmemektedir.
Battalbey bayilik

Battalbey Bayilik Başvurusu

Battalbey bayilik almak için şirketin internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Forma; firma adı, gelecek planlarınız, neden bizi tercih ettiniz, mesleki düşünceniz ve iletişim adresleriniz gibi bilgileri doldurduktan sonra, kaydet butonuna tıklayın. Yetkililer, başvuru formunda belirttiğiniz iletişim adreslerinden en kısa sürede size ulaşacaklardır.
Comments


EmoticonEmoticon