Burger King İş Başvurusu Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Nisan 25, 2016

Burger King İş Başvurusu Formu

Burger King iş ilanları ile Burger King iş başvurusu için gerekli tüm bilgiler yazıdadır. Şirket bünyesine yakın zamanda eleman alımı yapılacak
Burger King iş başvurularımızı; ülke genelinde ihtiyaç duyulan bölgelerimiz için farklı portallar üzerinden yayınladığımız iş başvuruları üzerinden alıyoruz. Kariyer başvurularında yüksek öğrenim görmüş olma ve erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olma ön şartlarını arıyoruz.

Burger King’de İş olanakları

Fast Food sektöründe öncü şirketimiz olan Burger King içerisinde gerek müşteri ile ilgilenen kasa sorumluları , gerek mutfak ta siparişleri hazırlayan genç kadro gereği ve gerekse de Vardiya Müdürü ile Asistan Müdürü  olmak üzere çeşitli kariyer imkanları bulunmaktadır. Bu görevlerden başlayarak , markamız ile tanışan çeşitli kariyer fırsatları nezdinde üst düzey yöneticilik pozisyonları da uzanılabilecek  fırsat niteliğinde ve niteliğindedir.

Burger King’de  İşe Alım Süreci

Gıda firmamızda ve Burger King restoranlarının çalışma ortamını görebilecekleri ve işimizin gerekli hassasiyetini kavrayabilecekleri iki günlük restorant denemesi ile başlayan işe alım süreçlerinde uyugun görünen adaylardan öncelikli niteliğimiz ve isteğimiz ; Vardiya Müdürü için olan başvurularda Önlisans mezunu olma koşulumuz ve Asistan Müdür için olan başvurularımızda ise en az lisans ya da üstü öğrenim derecesine sahip mezunlar için işe alım süreci başlayacaktır.
Burger King iş ilanları

Burger King İnsan Kaynakları

Gıda firmamıza tüm şartları sağlamış müdür adaylarımız 3 ay boyunca eğitime tabi tutulup , Eğitim Programı olarak anılan işe alım süreci ve organizayonel gelişim süreci ile müdür adaylarımıza yönelik 3 ay boyunca program içerir. Sizde firma bünyesinde çalışmak istiyorsanız, iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon