Fenerium İş İlanları Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Nisan 17, 2016

Fenerium İş İlanları Personel Alımı

Fenerium iş ilanları ile Fenerium iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirketin personel alımları hakkındaki tüm detaylar yazıdadır.
2000 yılında Fenerbahçe spor kulübüne gelir sağlamak amacıyla kurulan Fenerium, kurulduğu günden bu yana üzerine koyarak, her geçen gün daha da büyüyor. Toplamda 83 mağazası bulunan Fenerium'un, 39 mağazası İstanbul'da bulunmaktadır. Gelişen endüstriyel futbol kulübe mali kaynak yaratma konusunda büyük öneme sahip olan taraftar mağazaları, parakendecilik sektöründe söz sahibi olmaya başladı. Fenerium, Türkiye'de taraftar ürünleri mağazacılığının lideri olma özelliğine sahip. İçerdiği ürün çeşitliliği ile müşterilerine geniş imkan sağlayan şirket, online olarak da yurt içi ve yurt dışına satış yapmaktadır.
Sizde Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesindeki Fenerium mağazalarında çalışmak istiyorsanız, yazının sonunda Fenerium iş ilanları listesine ulaşabilirsiniz.
Fenerium iş ilanları

Fenerium İş Başvuru

Fenerium personel alımı 2019 yılında da devam ediyor. Mağaza sayısında artışa giden firma, yeni şubelerine ve var olan şubelerinde personel açığını internet üzerinden verdiği iş ilanları yoluyla kapatmaya çalışıyor. Satış danışmanı ve mağaza müdür yardımcısı pozisyonlarına eleman aranmaktadır.

Çalışmak İçin İstenilen Özellikler

  • En az lise mezunu
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Tercihen parekendecilik sektöründe tecrübeli
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.
Yukarıdaki özellikler, satış danışmanı için istenen özelliklerdir. her pozisyonun kendine göre istenen yetenek ve uzmanlıkları vardır. Mağaza müdürleri, çalışanlarından daima Fenerbahçelilik ruhunu taraftarlara hissettirmelerini istemektedir. Sizde istenilen özelliklere sahipseniz ve bu alanda bir kariyer düşünüyorsanız, firmanın iş ilanlarını ve açık pozisyonlarını görüntülemek için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon