Korupark İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Nisan 20, 2016

Korupark İş İlanları

Bursa Korupark iş ilanları listesinden isteğe bağlı part time ve full time olarak, Korupark iş başvurusu yapabilirsiniz.
Bursa'nın en popüler alışveriş merkezi Korupark, gerek şehir merkezine yakınlığı ve marka çeşitliliğinin çok olması nedeniyle Bursalıların en çok tercih ettiği alışveriş merkezlerinden birisidir. Torunlar GYO tarafından yapılan Korupark, 2007 yılında hizmete açıldı. AVM, içerisinde barındırdığı 196 mağaza ile bir çok kişiye iş imkanı vererek istihdamın artmasını sağlıyor. Giyim, yiyecek, eğlence, sağlık, teknoloji gibi sektörleri içinde barındıran Korupark'ta çalışmak istiyorsanız, eleman açığı bulunan mağazaların iş ilanlarını takip etmelisiniz. Güncel Korupark AVM iş ilanları listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İlanlar part time ve Full time şeklindedir. Çalışma durumunuz ve uygun olduğunuz sektörü belirleyerek Korupark bünyesinde bulunan mağazalarda çalışabilirsiniz.
Korupark iş ilanları

Korupark İş Başvurusu

Korupark AVM'de bulunan yüzlerce mağazaların tüm iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada; satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı, garson gibi pozisyonlardan size uygun olanı seçip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmak istediğiniz işte tecrübeli olmanız sizi bir adım öne çıkartacaktır.
İş başvurusu yapabilmek için siteye üyelik şartı bulunmaktadır. Eğer üyeliğiniz yoksa önce üye olup, siteye giriş yapın daha sonra iş başvurunuzu gerçekleştirin. 
Comments


EmoticonEmoticon