THY Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Nisan 03, 2016

THY Personel Alımı 2019

2019 yılı THY personel alımı ve Türk Hava Yolları kabin memuru iş ilanları listesine yazıdan ulaşabilirsiniz.

THY, dünya çapında önem kazanan ve oldukça büyük bir detaya sahip olan önemli bir hava yolu şirketi olmuştur. Türkiye sahasında Anonim ortaklık olarak ortaya çıkan bu markanın, birçok ünlü takıma ve sinema filmine destekleyici olduğu bilinmektedir. Bütün bunların yanı sıra özel birçok firma adı altında ücret talep edilen ve aynı zamanda sizlere yardımcı olunması gereken büyük bir alım süreci beklenmektedir. Genel başvuru sonrasında yapılan ve aynı zamanda da ayrıntılı bir alımın yapılması noktasında büyük bir önem arz etmektedir. Genel alımların dikkate alınması büyük bir önem taşıyacaktır. Adayların bu konulara dikkat etmesi gereklidir. THY personel alımı altında tüm ilanları sizlerle paylaşmaktayız.

THY personel alımı yaptığı zaman bunları kendi sitesinden duyurmaktadır. Bunlar arasında kabin memuru, pilot alımı bilgi teknolojileri elemanları gibi elemanlar aranmaktadır. Özellikle pilot alımlarında belirli kategoriler belirlenmiştir. Bunlar arasında ise geneli tecrübeye dayalı olan alımlardır. Bunların yapıldığı markaların genel olarak ilanları ise kendi sitelerinden verilmektedir. Bunarın yanında staj yapmak isteyen kişilerinde alımları yine kendi sitesinden yapılırken part time personel alımları da yine marka tarafından yapılacaktır. THY alım yaparken geleceğe de yatırım yapmak isteyecektir. Bu nedenle alımların yapılmasında olanakların yerine getirilmesi dâhilinde kişilerin mutlaka dil biliyor olması şartı aranacaktır.
thy iş ilanları
THY personel alımı için başvuru yapacak olan adaylarda aranan ilk şart iyi derecede İngilizce biliyor olmak gereklidir. İngilizce sınavlarından onların belirlemiş olduğu puan türlerinin alınması gereklidir. Başarılı olmak isteyenlerin bu konuda bilişim teknolojileri alanında da yeterliliğinin olması gereklidir. Kendi alımlarını yine personel başlığı adı adlında alırken, burada memur olmak isteyenlerin sivil havacılık gibi bölümlerden de mezun olması yeterli olacaktır. THY iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum:


EmoticonEmoticon