Arabama Reklam Almak İstiyorum

     
Son dönemlerde popülerleşen arabaya reklam alma ile para kazanabilirsiniz. Arabama reklam almak istiyorum diyenler için tüm bilgileri yazımızda derledik.

İlk olarak özel halk otobüslerine verilen kaplama reklamlar, gün geçtikçe popülerlik kazanarak, artık arabalar için de verilmeye başlandı. Bu yöntem araç sahipleri için bir gelir aracı oldu. Sizde şahsınıza ait bir arabaya sahipseniz, reklam alarak para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız para, reklam aldığınız şirket, aracınızın marka ve modeli ile gezeceğiniz güzergaha göre değişiklik gösterebilir. Sizde bu yolla gelir elde etmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Arabaya Reklam Almak

Araçlarında reklam yayınlatmak isteyen sürücüler, araba marka ve modellerini, işe gidip gelme güzergahlarını, araba sürme saatlerini belirtiyor. Karşılıklı anlaşmanın sağlanmasıyla firmalar araç sahiplerinin araç giydirme ücretini de karşılayarak, reklam veriyor. Firmalar, performans ve verimlilik açısından, araçların kaç km mesafe gittiğini ve ne gibi yerlerde park halinde olduğunu özel uygulamalar sayesinde inceleyebiliyor.
Örnekler:
Doblo

BMW
Reklam verenler ile araç sahiplerini buluşturan sisteme erişim için tıklayın. Bağlantıya tıkladıktan sonra "Aracınızı Kaydedin" butonuna tıklayın. Açılan sayfadaki formu doldurun ve bulunduğunuz bölgede tanıtım yapmak isteyen firmaların sizinle irtibata geçmesini bekleyin. Site tarafından iş bittikten sonra, Arabanızdaki reklam güvenli bir şekilde sökülüp, boyasına herhangi bir zarar vermeden geri teslim edilme garantisi vardır.

2 yorum

avatar

2013 linea arecım var aylık 15.000-20.000 km yapıyorum aracıma reklam almak istiyorum iltass50@gmail.com

avatar

1999 model mitsubishi carisma aracım var ve ilan almak istiyorum maltepe kadıköy arası işe gidiyorum ayrıca gezmeyi severim. tuncer-buyuktas@hotmail.com/5372325047

Yorum Yaz