Çimsa Personel İşçi Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Mayıs 11, 2016

Çimsa Personel İşçi Alımı

Türk sanayisinin önemli kuruluşu Çimsa iş ilanları ile fabrikalarına personel alımı yapacak. Çimsa iş başvurusu hakkındaki tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük çimento fabrikası Çimsa, bir Sabancı Holding kuruluşudur. İnşaat sektörünün en önemli ham maddesinin üretildiği şirket, ülke sanayisi açısından da önemli bir yere sahiptir. Çimsa'nın Ankara, Eskişehir, Niğde, Kayseri, Mersin, Afyon ve Malatya'da fabrikaları bulunuyor. Bu fabrikarında; üretim, dağıtım ve kalite kontrol safhalarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak olan şirket, işe alımlarını internet üzerinden yayınladığı Çimsa iş ilanları ile yapıyor. Yapılan iş başvuruları, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. İş başvurunuzun onaylanması takdirde telefon numaranız veya e-posta adresiniz üzerinden sizinle irtibata geçilerek, işe alımınız onaylanıyor.
Çimsa iş başvurusu

Çimsa İş Başvurusu

Çimsa, fabrikalarına personel almaya devam ediyor. Şirket bünyesinde çalışarak kariyerinizde önemli bir adım atmak istiyorsanız, Çimsa iş ilanları için tıklayın. Açılan sayfada açık pozisyonları ve nerelere personel alımı yapılacağını görüntüleyebilirsiniz. Şuan 7 tane ilan gözüküyor. İlerleyen günlerde bu sayı artabilir veya azalabilir. isbasvurulari.net olarak, iş başvurusunda bulunacaklar için başarılar dileriz.
Comments


EmoticonEmoticon