Finansbank Personel Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 02, 2016

Finansbank Personel Alımı 2019

Finansbank olarak, işe alım politikamızın temel yapısını, analizlerimizin bir sonucu doğrultusu olan ihtiyaçlarımızın varlığı ve bu ihtiyaçlarımızın insan gücünü de etkin bir şekilde planlama işlemini yaparak ve bankanın kendine has değerlerine,kültürüne en uygun ve en fazla değer katan kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi ile oluşturulur.

Tabi tüm kurumsal firmalar gibi,bankamızda da en doğru yerleştirmenin sınanabilmesi için pozisyon ve merciler bazında belirlenmiş kriter ve metodlar kullanılmaktadır.
Süreç adımları her başvuruya ilişkin standart ve şeffaf bir şekilde olup , işe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, buna istinaden yapılandırılmıştır.
Finansbank adresinde başarı göstergesi üstün olan her çalışan , başarısını yukarılara devam ettirdiği süre zarfında en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir.
Bankamız,kendi edindiği kurumsal tecrübesi ile, kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir banka ve ulusal arena da kendini kabul ettirmiş bir  kurum olarak, banka içinde yatay ve dikey organizasyon revizeleri ve yer değiştirmeleri tüm çalışanlara açıktır ve bu yer değiştirmeleri bir kariyer olanağı olarak görüp, Kariyer Bültenleri vasıtasıyla diğer çalışanlarla paylaşırız.
Yeni mezun biri olarak, çalışanlarımızı  çağrı merkezi kadrolarında Müfettiş Yardımcısı, şube satış ve operasyon kadrolarında ve yönetici stajyeri ve Satış Stajyeri ile istihdam sağlayabiliriz. Finansbank iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon