GS Store İş İlanları Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mayıs 05, 2016

GS Store İş İlanları Başvuru Formu

GS Store personel alımı başladı. Firmada çalışmak istiyorsanız, İş ilanları listesinden GS Store iş başvuru formu doldurmalısınız.

Galatasaray Spor Kulübü ve Bağlı Ortaklıkları İş İlanları,arayışına çıktıysanız bu konuda yalnız yürümeyeceksiniz. İş bulmak artık kolay değil, o yüzden çoğumuz ne iş olsa yaparız diyecek noktaya geldik bile. Biz iş seçer değil de işler bizi seçmeye başladı ne garip.
Galatasaray, GS Store iş ilanları listesinden artık daha kolay aradığını bulabiliyor. Ve işsiz kalmak onlar için bir korku olmaktan çıkıyor. Bir çok konuda işe veren olan GS Store, çoğu konuda da çalışanının yanında yer almaktan geri adım atmıyor.

Mağaza Müdürü pozisyonunda (Mağaza çalışmasını ve ekibini yönetebilecek, Mağazada müşteri memnuniyetini %100 sağlamış olacak, kendi ekibini oluşturacak ve geliştirecek, Mağaza Hedeflerine ve bu hedeflerin takibini yapabilecek) Satış Danışmanı Pozisyonunda (Müşterilerin tamamına talep ve ihtiyaç noktalarında yardımcı olacak, bilgi paylaşımı yapabilecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde katkı sağlayacak, Tüm mağazada reyonların düzenini kontrol edecek ve ürün sergilenmesinde destek olacak) Temizlik Görevlisi Pozisyonunda, CRM Uzmanı Pozisyonunda, Üretim Takip Uzmanı Pozisyonunda, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcısı Pozisyonunda, Mağaza Kasa Personeli Pozisyonunda ve bunun gibi daha bir çok alanda çalışanla aynı amaç uğruna çalışmak istiyor.
GS Store iş ilanları

GS Store İş Başvurusu

Sizde GS Store'da çalışmak istiyorsanız, GS Store iş ilanları için tıklayın. Açılan sayfada firmanın açık pozisyonlarını ve personel alımı yapılacak olan illeri görüntüleyebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon