İZSU Personel Alımı 2017 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Mayıs 15, 2016

İZSU Personel Alımı 2017

İZSU personel alımı hakkında bilgiler, çalışma şartları ve İZSU işçi alımı başvurusu burada. 2019 yılında eleman alımı yapacak olan  devlet kurumu, eleman alımlarını İzmir ve çevre ilçeleri üzerinden yapacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren İZSU, bölge halkının su ihtiyacını karşılamak, kanalizasyon altyapısı oluşturmak ve abonelerine suyu dağıtmak amacıyla belediyeye bağlı Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü adı altında 1987 tarihinde  kurulmuştur.
İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılı içerisinde de ihtiyaç doğrultusunda bakım-onarım, dağıtım ve idari işlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak. İşe alım yönetimi insan kaynakları birimi tarafından yönetilecek. Kurum bünyesinde çalışmak istiyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip etmelisiniz. Ayrıca sadece İZSU'ya değil, sitemizde yer alan diğer kamu ve özel  sektör kuruluşlarına da iş başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz.
İzsu personel alımı

İZSU İş Başvurusu

İZSU insan kaynakları, kariyer sayfasından iş ilanı yayınlamadığı için personel ihtiyacı olduğu zaman İzmir'deki İşkur kurumu üzerinden ve ilan.memurlar.net sitesinden ilanlar yayınlamaktadır. İş başvurusu yapmak istiyorsanız, vermiş olduğumuz siteye giderek arama bölümüne "İZSU" yazıp aratın. Eğer kurum iş ilanı yayınlamışsa, mutlaka gözükecektir.
Comments


EmoticonEmoticon