Kahve Dünyası Garson Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 09, 2016

Kahve Dünyası Garson Alımı

Kahve Dünyası iş başvurusu için Kahve Dünyası iş ilanları listesinden; garson, barista, şube yöneticisi gibi pozisyonlardan kendinize uygun olanı seçip, başvuru formu doldurmalısınız.

Kahve Dünyası çok eski bir geçmişe sahip olmamasına rağmen, bugün geldiği yer itibariyle kısa sürede çığ gibi büyümüştür. Kahve hayatına ve tadına, yeni bir bakış açısı getiren Kahve Dünyası; (henüz hammadde iken aldığı kahve çekirdeğini öğütüp, kendi üretim tesislerinde imal ettiği) çağdaş ve geleneksel kahve tatlarını, lezzetli çikolatalar eşliğinde, rahat ve keyifli ortamda konuklarına sunmaktadır. Tamamen Türk menşeli ve sermayeli ile temelini atan ve varlığını sürdüren markanın çıkış noktası,Türk kahve usulünü ve kültürünü gerek hak ettiği değeri göremeyen ülkemizde gerekse dünyada  hakettiği yere taşımak olduğunun altını çizmektedir.

Birbirinden farklı içeriklerle 50’den daha fazla şubesi ve cornerlarıyla müşterisi ile buluşan Kahve Dünyasın’da çalışmak, Türk kültürünü yaşatması açısından farklı bir çalışma hayatıdır. Çünkü başkalarının rahatlığı ve dinlenmesi ihtiyacı sizin işinizdir.
Kahve Dünyası iş ilanlarına baktığımızda; Servis personelleri, Mağaza Sorumluları, Servis Çalışanları, Garson, Depo Sorumluları, Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu gibi belli başlı çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyarlar.
Kahve Dünyası iş başvurusu

Kahve Dünyası İş İlanları

Türk kahve kültürünü yansıtırken özellikle çikolata eşliğinde sıcak bir ortam da sunmak üzere yol çıkan Kahve Dünyası,bu yolculuğunda baristalara ihtiyaç duymaktadır. Barista ise; kahveye ve kahve ekipmanlarına dair her şeyi bilen, ekipmanları düzgünce kullanabilen, temizliğini ve bakımını yapabilen, kahvenin her türünü hazırlayabilen, kahve kavurma işlemini yapan ve asıl önemli olan müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan çalışandır.
Sizde yukarıdaki pozisyonlardan herhangi birinde Kahve Dünyası'nda çalışmak istiyorsanız, şirketin iş ilanları listesi için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon