Kipa İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Mayıs 27, 2016

Kipa İş Başvuru Formu

Kipa market 2019 yılı personel alımı bilgileri ile Kipa iş başvurusu için yapılması gerekenler yazıda anlatılmaktadır.

Ülkemizin perakendecilik sektörünün önemli kuruluşlarından olan Tesco bünyesindeki Kipa, 20 şehirde 31 alışveriş merkezi ile birlikte toplam 169 mağazaya sahiptir. İzmir'de kurulan Kipa markası, daha sonra İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir gibi illerde kurularak, Türkiye'nin birçok bölgesine yayılmaya başladı. Kipa, yeni açılan şubelerine ve mevcut şubelerinde oluşan personel açığını gidermek için Kipa iş başvuru formu üzerinden personel alımları yapmaktadır. Sizde perakendecilik sektöründe çalışarak, bu alanda bir kariyer hedefliyorsanız, yazımızı dikkatlice okumalısınız. Sitemiz üzerinden yayınladığımız bağlantıya tıklayarak, Kipa iş ilanları ve açık pozisyonlarına ulaşabilirsiniz.

Aynı sektörde faaliyet gösteren Şok Market Personel Alımı 2019 adlı konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.
Kipa iş ilanları

Kipa İş İlanları

İşe alımlarını Türkiye geneli üzerinden yapan şirketin internette 50'den fazla ilanı bulunuyor. Verilen ilanlar kurum tarafından sürekli güncellenerek ihtiyaçların karşılanmasına çalışılmaktadır. Reyon Görevlisi, Taze Gıda Satış Elemanı, Mağaza Elemanı gibi departmanlarına ihtiyaç pozisyon açığı olan illerde eleman alımı yapacak olan şirketin iş ilanlarına Kipa İş Başvurusu bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yapacağınız iş başvurusu Kipa insan kaynakları departmanı tarafından incelenecektir. İşe alımınızın onaylanması taktirde, iletişim adresleriniz üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon