Pınar Süt İş Başvuru Formu

     
Pınar Süt, 2017 yılında iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor. Pınar Süt personel alımı internet üzerinden yapılmakta olup, Pınar iş başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren, gıda sektörünün öncüsü olan Pınar markası, Güvenilir markalarıyla tüketicilerinin yaşamlarına değer katan ürün ve hizmetler sunmaktadır. İlk özel süt fabrikasını kurmasının yanında adeta ilklerin markası olan Pınar, ilk uzun ömürlü süt, ilk ambalajlı su, ilk mayonez, ilk entegre et tesisini halkımıza kazandırmıştır.
Geçmişten günümüze kadar marka değerini korumayı başaran ve her sene hizmet kalitesini arttıran Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş. 5 binden fazla kişiye iş imkanı sağlayan Pınar şirketinin büyümeyle birlikte personel ihtiyacı da artmaktadır. Sizde Pınar Süt bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki iş ilanları bağlantısını kullanarak şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
pınar süt iş ilanları

Pınar Süt İş Başvurusu

Çalışanlara verdiği değer, sağladığı sosyal haklar ile Türkiye'nin örnek kuruluşlarından olan Pınar'ın bu denli başarılı olmasının altında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor. Önce insan felsefesi ile iş yapan şirket, Yarıştığı her kulvarda liderliğini insana yaraşır kalite ve lezzette ürünler sunarak sürdürüyor.
Sizde Yaşar Holding bünyesindeki Pınar'da çalışmak istiyorsanız, Şirketin iş ilanlarına ulaşmak için Pınar iş ilanları bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada açık pozisyonları ve ilan detaylarından işe alım yapılacak illeri görüntüleyebilirsiniz.

1 yorum:

avatar

Ise girebilmek için neler lazim

Yorum Yaz