Sarar Giyim İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mayıs 12, 2016

Sarar Giyim İş İlanları

Sarar Giyim personel alımı ve Sarar iş başvurusu için gerekli tüm şartlar ile şirketin iş ilanları ve açık pozisyonlara yazıdan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir'de fabrikası bulunan Sarar Giyim, ülkemizin her köşesinde yaygın mağazaları ile erkek ve kadın müşterilerine hitap ediyor. Alışveriş merkezlerinde bulunan mağazaları ile satış yapan Sarar, 72 yıllık köklü bir geçmişe sahip. Marka, sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak, büyüme yolunda hızlı bir ivme yakaladı. Büyüme ile birlikte Sarar, Eskişehir’de bulunan üretim fabrikasına ve Türkiye’nin her bir köşesinde bulunan mağazalarına, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapacak.
Sizde giyim sektörünün öncü firmalarından olan Sarar bünyesinde çalışmak istiyorsanız, yazının sonunda yer alan Sarar iş ilanları listesinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Sitemizde yer alan Boyner iş ilanları 2019 adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.
Sarar iş başvurusu

Sarar İş Başvurusu

Giyim sektöründe önemli bir konumda olan Sarar’da Mağaza Satış Danışmanı, Kasiyer, Sekreter, Muhasebe Elemanı, Dikim Ustası gibi pozisyonlardan herhangi birinde çalışmak için, şirketin açık pozisyonları için açmış olduğu iş ilanları yoluyla başvuru yapmanız gerekmektedir. İş ilanları için tıklayın. Açılan sayfada en aşağıya inerek, iş ilanlarını, aranılan pozisyonları ve hangi illerde işe alım yapılacağını görüntüleyebilirsiniz. İlgili kariyer sitesinde yapacağınız iş başvuruları, şirketin insan kaynaklarına iletilecektir. 
Comments


EmoticonEmoticon