Titanic Otel İş İlanları

     
Turizm sektöründe faaliyet gösteren Titanic Otel iş ilanları listesinden Titanic Otel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Turizm  ülke ekonomimiz açısından büyük öneme sahip. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte turizm sektörü canlanmaya başladı. Yerli ve yabancı turistlerin ülkemize gelip, tatillerini burada geçirmesi, bir çok kişi için iş kapısı olmaya devam ediyor. Oteller, personel açığını gidermek için özellikle Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında personel alımı yapıyor. Bu yazımızda turizm sektörünün önemli markası Titanic Otel personel alımı hakkında bilgi vereceğiz.
Titanic Otel, İstanbul, Antalya ve Bodrum’da hizmet veriyor. Türkiye’de faaliyet yürütmeye başlayan ve dünya çapında önemli bir marka haline gelen şirket, ülke ekonomimize katkı sağlamakta ve sağladığı iş imkanları ile önemli bir istihdam yaratmaktadır.
Titanic Hotels

Titanic Otel İş İlanları

Titanic Otel’in Antalya (Belek, Lara), Muğla (Bodrum), İstanbul (Bayrampaşa, Kartal, Bakırköy, Taksim, Şişli, Gebze) ve Berlin’de otelleri bulunmaktadır. Bünyesinde yaklaşık olarak 700 beyaz yakalı personel istihdam ettirmektedir. Otellerine ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapacak olan şirketin Titanic Otel iş başvurusu için tıklayın. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek, özgeçmişinizi yükledikten sonra, iş başvurunuzu gönderin.

Çalışanlara Tanınan Sosyal Haklar

  • Erzak yardımı
  • Yemekhane
  • Giyim yardımı

Yorum Yaz