Watsons İş Başvuru Formu 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 16, 2016

Watsons İş Başvuru Formu 2019

Watsons iş başvurusu yapmak isteyenler Watsons iş başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. 2019 yılında mağazalarına ve merkez ofisine personel alımı yapacak olan şirketin iş alım bilgileri yazıdadır.

Dünyanın önde gelen güzellik bakım mağazası Watsons, ülkemizin her köşesine açtığı mağazalarla kısa zamanda büyük başarı yakaladı. Yurt dışında 5.000'i aşkın mağaza, ülkemizde ise 50 ilde açtığı 200 mağaza ile kadın ve erkek müşterilerinin makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Watsons'ın Türkiye'deki genel merkezi ve mağazalarında çalışan yaklaşık 2000 personeli bulunmaktadır. Her geçen gün karını arttırarak büyüme yolunda ilerleyen şirket, yeni açacağı şubelere ve mevcut şubelerindeki eleman açığını gidermek istiyor. Firma işe alımlarını Watsons iş başvuru formu üzerinden yapıyor. Aşağıdaki bağlantıdan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
Watsons iş ilanları

Çalışanlara Sağlanan Ücret Sosyal Haklar

  • Yüksek performans gösteren çalışanlar, pozisyonu ve kademesine göre yılda 1 defa Watsons performans ikramiyesi ile ödüllendirilir.
  • Tüm çalışanlar, yol ve yemek yardımı ile evlilik, doğum vb. özel günlerinde ek yardımlarla hediyeler ve yılbaşı, bayram, ve Ramazan aylarında özel paketlerden oluşan diğer sosyal yardımlardan yararlanma imkanına sahiptir.Güzellik danışmanı kadrolarımızda gerçekleştirilen satış hedeflerine göre belirlenen satış primlerini her ay ödüyoruz.
  • Güzellik danışmanı kadrolarında yer alan çalışanların satış hedeflerine ulaşmaları takdirde, her ay satış primlerini ödenmektedir.

Watsons İş Başvurusu

Sizde Watsons bünyesinde çalışmak istiyorsanız, iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Watsons iş başvurusu için tıklayın
Comments


EmoticonEmoticon