Yataş İş İlanları Personel Alımı

     
Yataş kariyer olanakları ile ülkemizin önemli kuruluşlarındandır. Yataş iş ilanları ile iş başvurusu yapabilir ve şirket bünyesindeki ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Sektöründe lider ve ilklerin öncüsü olan Yataş Grup, kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini arttırarak, Türkiye'nin en önemli markalarından bir tanesi olmayı başardı. Yataş'ın dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapması ve binlerce kişiye iş imkanı sağlaması nedenleriyle ülke ekonomimize katkısı büyüktür. 6000'den fazla beyaz ve mavi yakalı çalışan profiline sahip olan şirket, personel alımlarını çeşitli kanallar üzerinden yapmaktadır. Sizde Yataş personel alımı hakkında bilgi sahibi olmak ve iş başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yazımızı dikkatle takip etmelisiniz.
Yataş iş başvurusu

Yataş Ücret ve Ek Olanaklar

Yataş personellerine aylık brüt ücret olarak ödeme yapmaktadır. Çalışanlarının ücretleri; pozisyonları görev ve sorumluluk dereceleri, eğitim, kıdem, mesleki bilgi, mesleki deneyim, yabancı dil bilgisi gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir.
  • Personellerin satış hedeflerinin yakalanması durumunda prim ödemesi yapılır.
  • İstanbul (Anadolu yakası), İzmir, Ankara ve Kayseri bölgelerinde ulaşım ücretsiz sunulan servisleri ile sağlanmaktadır. Servis imkanı olmayan mağazalarımızda çalışan personelimize yol yardımı ödemesi yapılırak tüm ulaşım masrafları karşılanır.
  • Çalışanların yemek ihtiyacı Yataş tarafından karşılanmaktadır.

Yataş İş Başvurusu

Yatak, mobilya ve ev tekstili üreticisi Yataş, 2016 yılında da açık pozisyonlarına personel alımı yapmaya devam ediyor. Yataş iş başvurusu yapabilmek için, şirketin web sitesinde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayın. Açılan sayfada; Ad Soyad ve E-Posta bilgilerinizi girdikten sonra, doc, docx, dot, pdf formatlarından herhangi birine sahip CV dosyanızı da yükleyerek "Gönder" butonuna tıklayın. 
Etkili bir CV için; CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Madde adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yaz