AvivaSA Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Mart 30, 2019

AvivaSA Personel Alımı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası satan AvivaSA personel alımı insan kaynakları tarafından yayınlanan AvivaSA iş ilanları üzerinden yapılmaktadır.

Son dönemlerde popülerliği artan Bireysel Emeklilik sistemi, her geçen gün artan katılımcılarıyla yaygın bir sistem haline geldi. Bu pazarda söz sahibi olan şirketlerden olan AvivaSA, Bireysel emeklilik, hayat sigortası, ferdi kaza sigortası ve işsizlik sigortası hizmetleri vermektedir. Şirket, köklü tarihi ve sağladığı hizmetlerdeki müşteri memnuniyeti nedeniyle alanında hizmet veren rakiplerine kıyasla en çok müşteriye sahip kuruluşlardan bir tanesidir. Sektördeki başarısını devam ettirmek isteyen AvivaSA personel alımlarını büyük bir titizlilikle yapmaktadır. Personellerine; servis, özel sağlık sigortası, hayat sigortası, yemek kartı ve prim imkanları da sağlanmaktadır.

Kurum, aynı zamanda üniversite ve lise öğrencileri için staj imkanı da sağlamaktadır. Öğrencilik dönemlerinde staj yapanlar mezun olduklarında, karşılıklı memnuniyetin sağlanması halinde kurum bünyesinde iş bulmaları daha kolay olacaktır. Sizde AvivaSA iş veya staj başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdan iş ilanları ve açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.
AvivaSA iş ilanları

AvivaSA İş İlanları

AvivaSA kendisini sektörün okulu olarak görmektedir. Çalışanlarına yatırım yaparak, onların girişimci ve yaratıcı ruhunu daima destekleyerek donanımlı bir birey olmasına yardımcı olmaktadır. Köklü, güvenilir, itibarı yüksek bu ailede, samimiyet ve güçlü arkadaşlık duygularını bulacak, geleceğe karşı duyulan belirsizlik korkusundan bizimle AvivaSA ile kurtulacaksın. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, insan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanlarından iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Güncel AvivaSA iş ilanları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon