FLO İş Başvuru Formu

     
Ayakkabı perakendecisi FLO iş başvurusu için izlemeniz gereken tüm adımlar burada. Personel alımlarını internet üzerinden yapan şirketin açık pozisyonlarına, sitemiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

FLO, bünyesinde Polaris, Kinetix gibi markaları da barındıran ve bir çok ünlü yabancı ayakkabı markasının Türkiye distribütörülüğünü yapan Ziylan Grup markasıdır. "Herkesin ayakkabıcısı o" sloganıyla ülkemizde faaliyet gösteren FLO, her geçen yıl büyüyerek yeni satış mağazaları açıyor. Kurum, genellikle alışveriş merkezlerinde mağaza açmayı tercik ediyor. Şirketin yeni açılan  ve mevcut mağazalarında oluşan personel açıkları, FLO insan kaynakları departmanının ilgili kariyer sitelerinde yayınlattığı ilanlar ile gideriliyor. Ayrıca kurum, sadece iş ilanları değil. Lise ve üniversite öğrencileri için staj ilanları da yayınlamaktadır.
Sizde iş arıyorsanız ve FLO bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan FLO iş ilanları listesine ulaşabilirsiniz.
FLO personel alımı

FLO İş İlanları

Gücünü çalışanlarından alan şirketin işe alım sürecinde en önemli hedefi, doğru pozisyona doğru insanları yerleştirmektir. Bu bağlamda işe alımlar insan kaynakları tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. İşe alım sürecinde yapılan başvuruların değerlendirme süreci pozisyonlara göre farklılık göstermektedir. FLO'nun yayınladığı iş ilanlarında Mağaza müdürü, müdür yardımcısı, kasiyer, satış danışmanı, üretim mühendisi gibi pozisyonlara personel alımı yapılacağı gözükmektedir. Fakat bu ilanlar sabit olmayıp, ihtiyaç doğrultusunda sürekli değişkenlik gösterir. Şirkete ait açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz