Omsan Lojistik Personel Alımı İş İlanları

     
İş arayanlar, Omsan Lojistik iş başvurusu yaparak, şirketin personel alımlarından faydalanabilirler. Omsan Lojistik iş ilanları ve işe alım süreci hakkındaki tüm bilgiler yazıdadır.

Lojistik sektörünün lider şirketlerinden olan Omsan, sahip olduğu 771 filo sayısı ve binlerce personeli ile hizmet vermektedir. Kara, deniz ve hava taşımacılığı yapan şirket, kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini arttırmayı başararak, günümüzde sektörünün öncü kuruluşlarından olmayı başardı. Yakaladığı büyüme ivmesi ile yeni çalışan arayışları artan Omsan, personel alımlarını kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları üzerinden veya Omsan iş başvuru formu doldurularak yapılmaktadır. Aşağıda Omsan işe alım süreci hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Fakat daha öncesinde Omsan'da çalışmanın ayrıcalıklarından ve kurumun ücret politikasından bahsetmek istiyoruz.

Omsan'da işe başlamanız halinde durağan değil, dinamik bir çalışma hayatına sahip olacağınızı bilmenizi isteriz. Şirket,çalışanlarına personel eğitimleri ile sürekli öğrenme ve gelişim imkanı sunmaktadır. Ödül sistemi sayesinde, başarılı çalışanlar ödüllendirilmesi sağlanır. Omsan'da Esnek ücret politikası uygulanmakta olup, personellerinin performans sonuçları ücret artışlarına yansıtılmaktadır.
Omsan iş başvurusu

Omsan Lojistik İş Başvurusu

Omsan iş başvurunuzu kariyer sitelerinde yer alan iş ilanları yoluyla veya direk kurumun iş başvuru formunu doldurup basvuru@omsan.com adresine gönderebilirsiniz. İş başvuru formunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayın. Omsan bünyesinde şoför olarak çalışmak isterseniz, özgeçmişinizi yine aynı adrese mail olarak göndermeniz gerekmektedir. Yapacağınız iş başvuruları, kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir.

Yorum Yaz