Pamukkale Turizm İş Başvurusu

     
Ulaşım sektöründe faaliyet gösteren Pamukkale Turizm iş başvurusu için gerekli bilgiler ve kurumun Pamukkale personel alımı süreci hakkındaki tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ulaşım sektörünün önemli otobüs firmalarından olan Pamukkale Turizm, aynı zamanda ülkemizin en köklü otobüs firması olma unvanına sahiptir. Firma, geçmişten günümüze teknolojik gelişmeleri takip ederek, yolcularına daima en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyor. Yolcularının rahat ulaşımı için hizmet kalitesine değer veren Pamukkale, ihtiyaç duyduğu pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor.
"İyi hizmet iyi ekipler tarafından sağlanır" görüşünü benimseyen kurumun insan kaynakları birimi, işe alımlarını büyük titizlikle gerçekleştiriyor. Pamukkale Turizm, yaklaşık olarak 3500 kişiyi bünyesinde çalıştırmaktadır. Sizde Pamukkale Turizm'de; kabin memuru (host), şoför veya bilet satışından sorumlu gişe görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız, aşağıda şirkette çalışmak için iş başvurusunun nasıl yapılacağını ilişkin bilgileri mevcuttur.
Bir diğer otobüs firması olan Kamil Koç'un, iş başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz. - Kamil Koç İş Başvuru Formu
Pamukkale personel alımı

Pamukkale Personel Alımı

Pamukkale Turizm ailesinde çalışmak istiyorsanız. Hazırladığınız özgeçmiş (CV) dosyalarınızı ozgecmis@pamukkale.com.tr adresine göndererek özgeçmişlerinizi, Pamukkale insan kaynakları birimine ulaştırabilirsiniz. Unutmayın ki yapacağınız iş başvurusunda özgeçmişinizin kaliteli olması sizi bir adım öne çıkartacaktır. Bu bağlamda sitemizde yer alan CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Madde adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yaz